novinka

Mooer Audio Hornet Black – modelingový zesilovač pro elektrickou kytaru (novinka)

mooer_hornet

Tento zesilovač firmy Mooer není určen pouze začátečníkům a cvičícím kytaristům lačnících po nízké pořizovací ceně. Kvalitní a stylová konstrukce Mooer Hornet – a ano za super nízkou cenu – rozvášní srdce i dalších hudebníků.

Arturia V Collection 6 (novinka)

arturia_collection6

Najväčšia zbierka legendárnych klávesových nástrojov V Collection bola v novej verzii 6 rozšírená o digitálne simulácie ďalších štyroch nástrojov Clavinet V, Buchla Easel V, CMI V (Fairlight) a DX7 V.

Presonus: StudioLive 16R/24R/32R

presonus_studiolive

Kanálový stage box pro konzole StudioLive Series III.

SENNHEISER PXC 480 & HD 4 WIRELESS (novinky)

Nové slúchadlá PXC 480 sú káblovou verziou bezdrôtového modelu PXC 550 a Sennheiser HD 4.50 BTNC sú bezdrôtové slúchadlá s aktívnym tlmením hluku v prijateľnej cenovej úrovni.

ARTURIA MATRIXBRUTE * analógový monofonický syntetizátor (novinka)

Zatiaľ najväčším a najkomplexnejším analógovým počinom z dielne Arturia je MatrixBrute, ktorý sa po niekoľkomesačnom ohlasovaní začal predávať tento rok na jar.

TAKAMINE GY11ME * el.- ac. gitara (novinka)

Japonská značka Takamine je zárukou kvality a v prospech vynikajúceho zvuku hrajú aj všetky materiály, ktoré boli na výrobu tejto krásky použité.

PRO TOOLS HD * DAW softvér (novinka)

Najvýkonnejší DAW softvér v audio priemysle. Posuňte svoje hranice s Pro Tools | HD, ktorý vylepší vaše pracovné postupy a posunie vaše schopnosti. Vaše kreatívne nápady nikdy nebudú znieť lepšie ako s Pro Tools | HD.

Native Instruments Komplete 11

Extrémne syntetizátory, klasické bicie, epické samplované nástroje plus špičkové samplovacie a kompozičné platformy REAKTOR a KONTAKT.

Istanbul Agop 16"/18" Xist ION Crash (novinka)

Séria činelov Xist ION Crash sa vyznačuje symetricky umiestnenými otvormi, čím získava surový nábeh zvuku podobný splash s veľmi rýchlym dozvukom. Je skvelá pre akcenty, hranie rukou alebo vo vrstve s inými činelmi.

Sela Percussions

Cajony Sela sú vybavené originálnym nastaviteľným snare zvukom s možnosťou okamžitého vypnutia alebo zapnutia tohto efektu alebo unikátne konštruované „Clap“ rohy ponúkajúce ešte väčšiu zvukovú variabilitu.