novinka

ARTURIA * Keylab 88 / Minilab mkII / V Collection 6 (novinky)

minilab_mkII

keylab_88

Arturia KEYLAB 88 & MINILAB mkII Black Edition

Arturia uviedla na trh limitovanú edíciu dvoch klávesových kontrolérov v elegantnej čiernej farbe s priloženým hudobným softvérom. Najväčší KEYLAB 88 s kladivkovou mechanikou je teraz dodávaný so softvérovými zvukovými modulmi Analog Lab (6000 zvukov), UVI Grand Piano Model D a Piano V.

XVive U2 - gitarový wireless systém (novinka)

xvive_u2

Kytarový systém XVive U2 využívá digitální bezdrátovou technologii, která nabízí všem koncertujícím muzikantům neuvěřitelnou zvukovou kvalitu, jednoduché nastavení a přitom je mimořádně spolehlivá.

PreSonus: EarMix 16M (novinka)

Šestnáctikanálový osobní monitor mix, který byl navržen pro AVB systémy a dokonalou spolupráci s mixy StudioLive III.

TC ELECTRONIC UNITUNE CLIP * Štipcová ladička (novinka)

unitune_clip_tuner

Ladička UniTune Clip umožňuje ladenie s nekompromisnou kvalitou a všestrannými možnosťami.

PreSonus: NSB 16.8 / NSB 8.8 (novinka)

AVB stage boxy, skvěle doplňující řadu mixů StudioLive® Series III. Nabízí buď 16 nebo 8 dálkově ovládaných mic/line combo (XLR/TRS) vstupů s XMAX předzesilovači a 8 XLR linkových výstupů.

Mooer Audio Hornet Black – modelingový zesilovač pro elektrickou kytaru (novinka)

mooer_hornet

Tento zesilovač firmy Mooer není určen pouze začátečníkům a cvičícím kytaristům lačnících po nízké pořizovací ceně. Kvalitní a stylová konstrukce Mooer Hornet – a ano za super nízkou cenu – rozvášní srdce i dalších hudebníků.

Arturia V Collection 6 (novinka)

arturia_collection6

Najväčšia zbierka legendárnych klávesových nástrojov V Collection bola v novej verzii 6 rozšírená o digitálne simulácie ďalších štyroch nástrojov Clavinet V, Buchla Easel V, CMI V (Fairlight) a DX7 V.

Presonus: StudioLive 16R/24R/32R

presonus_studiolive

Kanálový stage box pro konzole StudioLive Series III.

SENNHEISER PXC 480 & HD 4 WIRELESS (novinky)

Nové slúchadlá PXC 480 sú káblovou verziou bezdrôtového modelu PXC 550 a Sennheiser HD 4.50 BTNC sú bezdrôtové slúchadlá s aktívnym tlmením hluku v prijateľnej cenovej úrovni.

ARTURIA MATRIXBRUTE * analógový monofonický syntetizátor (novinka)

Zatiaľ najväčším a najkomplexnejším analógovým počinom z dielne Arturia je MatrixBrute, ktorý sa po niekoľkomesačnom ohlasovaní začal predávať tento rok na jar.