turné

Smola a Hrušky vypestovali vlastný Zelený čaj

Recesisti zo Spiša tento rok oslavujú 20 rokov a pri tejto príležitosti cestujú po svojom najväčšom klubovom turné 20 rokov tour.

Tublatanka pokračuje v úspešnom turné „33 Rockov“

Tublatanka vlani absolvovala úspešné česko-slovenské turné pri príležitosti Kristových rokov pôsobenia na hudobnej scéne. Líder kapely Maťo Ďurinda si pre svojich fanúšikov pripravil aj špeciálnu čiernobielu košeľu, na ktorej sa zjavil kríž, keď roztiahol ruky.

Korben Dallas vydali album Stredovek a zverejnili klip Nič sa nepýtaj

Korben Dallas dnes vydali svoj piaty album. Pestrá zbierka jedenástich skladieb vychádza pod názvom Stredovek vo vlastnom vydavateľstve InnoSense a v distribúcii Slnko Records.

King Shaolin dokončili druhý album a vyrážajú na klubové turné

Krst albumu je naplánovaný na posledný koncert celého turné 1. apríla 2017 v Nu Spirit Clube v Bratislave.

Katarzia a Billy Barman idú na Veľký čínsky tour. Zahrajú v dvanástich mestách na Slovensku aj v Čechách

Vydali jedny z najlepších albumov minulého roka a patria v súčasnosti k najobľúbenejším interpretom na Slovensku. Speváčka Katarzia a skupina Billy Barman vydávajú svoju hudbu pod značkou Slnko Records a teraz ich spojí česko-slovenské turné.

Korben Dallas pripravujú album a turné Stredovek

“Veríme, že náš nový program bude zaujímavý tak pre pravidelných návštevníkov našich koncertov, ako aj pre ľudí, ktorí nás uvidia po prvý raz.” Juraj Benetin.

Nový album Smola a Hrušky – Čiernobiely je plný farieb

sah

Prvou zastávkou najväčšieho turné SaH sa stane bratislavský Ateliér Babylon. Vo štvrtok 16. 2. 2017 v ňom pokrstia nový album.

Komajota prerobila baladu Gypsy Love Davida Kollera a vystúpi s ním na turné

Prešovčania dnes zverejnili svoju verziu Kollerovej skvostnej balady Gypsy Love, ktorej dali nielen svoj rukopis, ale aj slovenský text.

Iva Bittová a Mucha Quartet okúzlia Slovensko Slovenskými spevmi Bélu Bartóka

Slovenské spevy Ivy Bittovej a Mucha Quartetu predstavujú 44 vybraných nápevov, optimisticky radostných aj tklivých piesní.

Tomáš Kočko mieri do záhrobia

Tomáš Kočko si nedá pokoj a i v druhém klipu z nového alba vstupuje do podsvětí k pohanskému bohu Velesovi. Druhý videoklip Do Návu II. navíc avizuje dlouhou řadu dvaadvaceti koncertů.