Bratislava zažije jedinečný koncert, skvelý EVERLAST tu predstaví svoj nový album!

everlast
 Viac informácií získate na csmf.sk
na facebooku 

Multižánrový a mimoriadne originálny hudobník. Nositeľ ceny Grammy, ktorý hrá rôzne žánre vrátane hip hopu, rocku, či blues. Autor a interpret uvedomelého a nezávislého rapu v prevedení ROCK&BLUES! Na Slovensko po prvý raz mieri gitarista, spevák a textár EVERLAST, ktorý zahrá koncert pre naozaj náročné publikum. Návštevníci si vypočujú najväčšie hity jeho kariéry, no americký pesničkár im predstaví aj svoj nový albumu  „Everlast presents Whitey Ford’s House of Pain“. Nezabudnuteľný zážitok si odnesiete z koncertu v klube Ateliér Babylon v Bratislave už v piatok 21. septembra 2018.

 

Slovensko po prvý raz zažije unikátny koncert amerického multižánrového hudobníka. Fantastický gitarista, spevák a textár EVERLAST, ktorý má na konte spoluprácu s takými hviezdami ako Santana, DJ Lethal, Cypress Hill a mnohými ďalšími, sa v rámci svojho európskeho turné zastaví aj v Bratislave. Jeho jedinečný koncert otvorí klubovú sezónu tejto jesene!

 

„V Bratislave budem hrať po prvý raz a som zvedavý, ako publikum zareaguje na môj nový album. Zahrám však aj staršie skladby a verím, že si to spolu dokonale užijeme,“ uviedol Everlast

 

What It's Like 

 

 

EVERLAST publiku predstaví dlho očakávaný album „Everlast presents Whitey Ford’s House of Pain“, ktorý je jeho prvým oficiálnym sólo počinom od roku 2011! Koncert bude opäť explóziou energie. Tento mimoriadne charizmatický hudobník dostane Bratislavu do varu.

 

everlast

„Kto EVERLAST-a nepozná, určite si ho obľúbi. Je to naozaj neuveriteľný talent. Tento autor a interpret uvedomelého a nezávislého rapu v prevedení ROCK&BLUES je vskutku neskutočne originálny! Okrem toho, že na Slovensku predstaví svoj nový album, turné je zároveň poctou k 20-temu výročiu vydania jeho v poradí druhého a zároveň najúspešnejšieho albumu „Whitey Ford Sings the Blues“. Ak chcete zažiť niečo, čo tu ešte nebolo, koncert by ste si nemali nechať  ujsť,“ uzatvára Petr Dubenzo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.

 

EVERLAST vystúpi v  Ateliéri Babylon už v piatok 21. septembra 2018.

Lístky na sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal