Nové video Garyho Numana opäť natočil Chris Corner z IAMX

Legendárny pionier britskej synth a elektronickej scény Gary Numan zverejnil video k skladbe “My Name Is Ruin”, ktorá vyšla na značke BMG ako prvý singel z pripravovaného albumu “Savage”. Natáčané bolo v púštnej oblasti 29 Palms a Joshua Tree. Štáb musel zniesť obrovské horúčavy s teplotami až 48°C a ako sa vyjadril Gary, bolo to HOT!

 

Video opäť pre svoj idol režíroval spevák formácie IAMX Chris Corner, s pomocou asistentiek Janine a Lydie Gezang. Chris predtým už Garymu spravil video “I Am Dust” z predošlého albumu “Splinter”, ako jedno z najlepších Garyho videí vôbec. Lokácie sú úžasné. Pusté, suché, zakázané a neuveriteľne horúce. Absolútne ideálne pre album venovaný predovšetkým budúcemu svetu zničenému globálnym otepľovaním.

 

Vo videu hrá a spieva aj Garyho najmladšia dcéra Persia, ktorá na svojich 11 rokov svoju úlohu perfektne zvládla.

 

Singel “My Name Is Ruin” budú môcť slovenskí fanúšikovia počuť aj vo vysielaní slovenských alternatívnych rádií. Album “Savage” vyjde 15. septembra, a samozrejme, všetci sa môžu tešiť na prvý slovenský koncert, ktorý Gary Numan odohrá 24. októbra v bratislavskom MMC. Vstupenky sa predávajú v sieti Predpredaj.sk.

 

 

 

Súvisiace články: