One Day Jazz Festival

ONE DAY JAZZ Festival bude pre Petra Lipu špeciálny, po prvýkrát bude v úlohe interpreta na jazzovom podujatí!

Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu sa začína už 14. júna jedinečným koncertom na Bratislavskom hrade. Kurt Elling vystúpi spolu s Ivou Bittovou a Petrom Lipom v sprievode Slovenskej filharmónie pod dirigentskou taktovkou Oskara Rózsu!

Martin Valihora pozýva na koncert Pata Methenyho, 12. mája v bratislavskom Istropolise

Koncert Pata Methenyho otvára tohtoročný One Day Jazz Festival - na seba nadväzujúci cyklus koncertov odohrávajúcich sa v rôznom čase na niekoľkých miestach.

MOST POPULAR * apríl 2017

V mesiaci apríl 2017 ste na www.popular.sk najviac klikali na tieto články...

Pat Metheny vystúpi na jar v Bratislave

ONE DAY JAZZ Festival prináša najočakávanejší jazzový koncert roka 2017! Na Slovensku vystúpi legendárny americký gitarista a skladateľ Pat Metheny. Koncert 20-násobného nositeľa Grammy  Award je otváracím vystúpením jarnej edície ONE DAY JAZZ Festivalu. Pat Metheny sa už slovenskému publiku v minulosti predstavil, no tentoraz príde po prvý raz aj s kapelou.

Svetové jazzové esá odštartovali hudobným maratónom unikátny ONE DAY JAZZ Festival

Prvý z koncertov ONE DAY JAZZ Festivalu je za nami! V Bratislave sa v niekoľkohodinovom hudobnom maratóne predviedli tí najlepší z najlepších na svetovej jazzovej scéne.

Lee Ritenour, Dan Bárta, Children of the light... ONE DAY JAZZ festival uvedie nové talenty, osvedčené stálice i svetové legendy

K najväčším headlinerom patria Danilo Perez, John Patitucci a Brian Blade - „Children of the light“. Lahôdkou bude okrem Lee Ritenoura s Martinom Valihorom aj uznávaný slovinský saxofonista Jure Pukl Trio s Joshom Ginsburgom a Gregom Hutchinsonom.

ONE DAY JAZZ FEST * Zastavenie posledné, Banská Štiavnica 18. VI. 2016 (fotoreportáž)

Martin Valihora tohoto roku svoj festival preniesol aj mimo Bratislavu a tak kvalitnú súčasnú hudbu mohli počuť diváci v Košiciach, Žiline a na koniec aj v Banskej Štiavnici v amfiteátri.