videoklip

Bad Karma Boy majú nový singel a video po siedmich rokoch

bad karma

Pesnička bude súčasťou štvrtého albumu, ktorý kapela vydá na jeseň. Bad Karma Boy na ňom avizujú ďalší zvukový aj umelecký posun a viacero nových skladieb odohrajú už na najbližšom júnovom koncerte v Bratislave.

Dilemma prichádza s neromantickým klipom k novinke Romantika

jan_spisiak

Tento ironický hymnus na lásku ponúka autentický pohľad na vzťahovú dynamiku od najžiarivejších až po najtemnejšie aspekty partnerských vzťahov podčiarknutý pútavým videoklipom.

Štefan Repka s Gorals a Viliam Kalman zabávajú v novinke traktorového kolotoča

gorals

Známy hudobník Štefan Repka so svojím hudobným zoskupením Gorals predstavuje novinku s názvom Traktor. Líder kapely, ktorý je tiež známy svojím 25-ročným pôsobením v kapele Kollárovci, sa spojil s renomovaným zabávačom Viliamom Kalmanom. 

Poetry in Telegrams ft. Sven Martin predstavujú singel Breathing (Acoustic)

poetry_telegrams

Pôvodná skladba z EP Melancholy získala akustickú podobu v štúdiách Matter Music a Grapow Studios. Piano nahral klavirista Sven Martin, spolupracovník Jonathana Davisa či dvojice t.A.T.u. O hudbu, text a spev sa postaral Johny Štefeček.

Rasty Struhar predstavuje energické disko Nehľadaj Nič Viac

Mladý interpret ovplyvnený hudbou 90. rokov a prvou dekádou 21. storočia vnáša do nového singla prvky disko štýlu, energiu a pohyb.

Rodina Brezovských oživila skladbu svojho syna Mareka. V týchto dňoch by sa dožil 50-tich rokov

brezovsky

Krátky život hudobného skladateľa, klaviristu a interpreta Mareka Brezovského bol dynamický, naplnený tvorivým úsilím i osobným bojom. Skončil sa jeho nečakaným odchodom v roku 1994. S odstupom času je ale  jasné, že príbeh  jeho tvorby sa rozvíja ďalej.

Hudba z Marsu roztrúbila Sirény

hzm

Skupina rada berie divákov na supervýlety k ikonám architektúry. Tentokrát Marťania prenikajú do industriálnej legendy, ktorou je trnavský cukrovar.

Dorota Nvotová vydáva nový singel Viem. Videoklip k nemu si natočila sama vo vani

dora

Dorota Nvotová vydáva novú nahrávku “Viem” na značke Slnko Records. Pieseň je singlom k pripravovanému albumu “Lazy”.

Pohyb! Korben Dallas vydáva album plný energie a nových začiatkov

dallas

„Naša skupina je ako bicykel - funguje to, keď sme v pohybe,“ hovorí spevák a gitarista Juraj Benetin o filozofii kapely Korben Dallas, ktorá 22. februára vydáva už svoj deviaty štúdiový album s názvom Pohyb!