videoklip

Skupina Chill On The Sun uvádza svoj nový album videoklipom Koniec leta

koniec_leta

Premiéra oficiálneho videoklipu/mini-filmu k novej skladbe KONIEC LETA z ešte novšieho albumu BREVIÁR MAGICKÝCH RASTLÍN A HÚB kapely CHILL ON THE SUN ktorý vychádza v deň jesennej rovnodennosti.

Tisíc mastných očiek, nová live nahrávka a videoklip od kapely Bufet

bufet

„Očká“   sú dlhodobo súčasťou koncertného playlistu kapely a živým live prevedením nahrávky zo štúdia Pyranoja Studio sa kapela snažila zachytiť energiu, ktorá pulzuje v tomto priam až rýdzo folklórnom nápeve skladby.

Folk&Bass Orchestra predstavuje unikátne spojenie so Ženami z Muzičky v novinke Močí ďiovča konope

gajdos

 

Úspešný slovenský projekt Folk&Bass Orchestra predstavuje v spolupráci so speváckou skupinou Ženy z Muzičky druhý singel Močí ďiovča konope. Klasické nástroje v súznení elektronických beatov získavajú energický náboj, ktorý teraz prichádza aj s videoklipom pretkaným umeleckým vyobrazením a štúdiových nahrávok.

 

Toto ste ešte nevideli: HVIEZDA má klip ako zo starého mobilu

Video pripomína legendárnu hru, ktorá je prekvapujúco priliehavou metaforou na text ich piesne „Kam mám prísť?“. 

Ludo Kotlár predstavuje singel Letné lásky s lyric videom za podpory ChatGPT

kotlar

Ludo Kotlár svojím tretím singlom Letné lásky potvrdzuje sólo popovú tvorbu, ktorou presahuje jeho dlhoročnú úspešnú klavírnu súčasť mladej generácie slovenského jazzu.

Dominika wHo predstavuje energickú novinku Chcem lietať v modernom znení '80s

Dominika wHo vycítila priestor menšieho experimentu so zvukom a prinavrátiť sa v čase, prináša melodickú atmosféru 80. rokov a jej novinka zároveň dostala moderný a dynamický šat...

Kapela Cup of Tea prichádza s britsko-piešťanským zvukom a modro-červeným vizuálom

Skladba Don´t Follow Me predstavuje prvý singel po nedávno vydanom debutovom EP, ktorým kapela udáva obohatený zvuk svojej budúcej tvorby.

Peci Uherčík & Jiří Helán: „Prej / Vraj“ (videoklip)

Jiří Helán, všeobecne známy hlavne ako sólista dychovej kapely Moravanka či Moravěnka, sa v tomto duete vracia ku svojim bigbítovým koreňom do 60. rokov minulého storočia.

Pesničkár Marek Raček debutuje singlom s vysokým obsahom slovných hračiek a netradičným zvukom

racek

Pieseň je predzvesťou rovnomenného albumu, ktorého vydanie je naplánované na jeseň 2023. Odohráva sa na pozadí predtuchy explodujúceho sveta a pokojne hovorí o dôležitosti napĺňania nášho ľudského potenciálu.

The Crownies v energickom klipe Dance Baby Dance plného živelného rock´n´rollu

Pociti slobody, vzbury a nezávislosti v klipe autenticky a s neuveriteľným nasadením stelesnili tanečníci z tanečnej skupiny B-Swing.