TS 2018

Koncert pre Jána a Martinu * Bratislava, utorok 20. marca o 18.00

#allforjan

Vieme to hudbou. Vzdať úctu ľuďom, ktorých zavraždili pre ich odvahu a lásku. Tak pre nich odohráme koncert v Kostole Cirkvi bratskej na Cukrovej ul. v Bratislave už tento utorok 20. marca o 18.00.

Poznáme víťazov Radio_Head Awards 2017

rha_2017_ntc

Vo štvrtok 15. marca sa vyvrcholil 10. ročník udeľovania hudobných ocenení Radio Head_Awards, tentoraz za rok 2017. Víťazmi v jednotlivých kategóriách sa stali...

Začína sa jazzová jar na Liptove s hviezdnym programom

V rámci jarnej časti klubovej sezóny 14. ročníka celoročného jazzového festivalu na Liptove zažijete top klavírny talent českej scény, závan moderného jazzu z New Yorku, aj láskavý gipsy jazz.

Kapela HT: scénu koncertu v Bratislave navrhnú známi výtvarníci

ht

Výnimočný koncert kapely HT sa uskutoční 23. marca v bratislavskom MMC. Punkrocková legenda zo Žiliny sa rozhodla s fanúšikmi osláviť vydanie debutu Predstieranie šťastia a albumu Hotentot'n'roll.

Žilina privíta významné mená world music na festivale HUDBA SVETA

hudba_sveta

V polovici marca sa už po štvrtýkrát žilinské sály zaplnia milovníkmi kvalitnej hudby nemainstreamového žánru, akým je aj tzv. world music. Hudba, ktorá predstavuje priestor pre hudobnú tradíciu v novom inovatívnom spracovaní.

ROCK V MÚZEU 22.III. * Tweed feat. Gervis Myles (USA – Blues/Soul/Gospel)

Múzeum obchodu prináša v rámci ojedinelého projektu „Rock v múzeu“,  vo štvrtok 22.3. do Bratislavy zaujímavú, americkú, blues - soulovú kapelu Tweed so spevákom Gervisom Mylesom.

Legendárny Oregon i slovenskí Acoustic Colours vystúpia v Bratislave už budúci týždeň

oregon

Po 33 rokoch vystúpi na Slovensku americká džezová legenda Oregon, brilantne miešajúca komorný džez so žánrami fusion a new age. Na pódiu sa v rámci samostatného koncertu predstaví aj slovenská špička vyťažených muzikantov Acoustic Colours.

ROCK V MÚZEU 19.III. * NAPRIEČ ŠTÝLMI: Arthmony (BEL – Folk) Nazzareno Zacconi (IT – Solo Guitar Music) L.E.F. (SK/FR – Progressive/Psychedelic Rock)

sfa

Múzeum obchodu prináša v rámci ojedinelého projektu „Rock v múzeu“,  v pondelok 19.3. do Bratislavy spojenie viacerých štýlov na jednom koncerte. Belgický folk v podobe kapely Arthmony, talianského gitarového virtuóza Nazzarena Zacconiho a bratislavsko – francúzsky psychedelický rock – kapelu L.E.F..