Miro Žbirka a David Koller už tento víkend na Festivale na zámku!

fnz

 

Boli ste už na čarovnom Zvolenskom zámku? A zažili ste tam už živé koncerty priamo na nádvorí pod holým nebom? Teraz máte skvelú príležitosť, pretože už tento víkend, 31. augusta a 1. septembra, odštartuje prvý ročník Festivalu na zámku s kvalitnými menami a nezabudnuteľnou atmosférou.  

Komfortný zážitok a pekne zblízka! 

Byť v bezprostrednej blízkosti spevákov a kapiel na pódiu je úžasný zážitok. Koncept Festivalu na zámku prináša návštevníkom práve túto možnosť. 

Na zámockom nádvorí sa tak budú môcť počas dvoch dní takmer dotknúť charizmatického Davida Kollera, nestarnúcej legendy slovenského popu Mira Žbirku, užiť si zábavnú energiu kapiel ako Vrbovskí víťazi, Chiki liki tua, oživiť krásu slovenského folklóru s kapelou Hrdza, nechať sa unášať funk-rockom skupiny Love 4 Money s Tomášom Palonderom alebo tanečnou elektronikou Pudingu pani Elvisovej

Kapacita zámockého nádvoria je obmedzená a aj kvôli zabezpečeniu pohody a komfortu návštevníkov je počet vstupeniek limitovaný. K dispozícii sú ešte stále jednodňové aj dvojdňové vstupenky v sieti Ticketlive.skPREDPREDAJ.SK, Zvolenčania si ich môžu zakúpiť aj v mestskom informačnom centre Zvolen alebo v Jack's Pube.

 

Program: 

   Piatok 31.augusta 2018:

   DAVID KOLLER

   Puding Pani Elvisovej

   Chiki liki tua

   Vrbovskí Víťazi

 

   Sobota 1.september 2018:

   MIRO ŽBIRKA

   Hrdza

   Love 4 Money

Všetky informácie nájdete na sociálnych sieťach a domovskej stránke festivalu: 

 

VSTUPENKY
https://www.ticketlive.sk/sk/event/festival-na-zamku-zvolen

FESTIVAL NA ZÁMKU

https://www.promusic.sk/
https://www.facebook.com/festivalnazamku/
https://www.facebook.com/promusic.sk/