Profil a cenník časopisu

Nový Populár je hudobný časopis otvorený všetkým hudobným žánrom, medzi ktorými má dominujúce zastúpenie hlavný prúd populárnej hudby, jeho nové podoby, ale aj overené hodnoty. Jeho náplňou je prevažne domáca scéna, ale v časopise majú svoje miesto aj informácie o svetovej hudbe neohraničenej priestorom a časom, exkluzívne rozhovory či portréty osobností medzinárodného významu. Nový Populár vychádza na Slovensku, ale svojich abonentov si našiel aj v Čechách. Na svojich internetových stránkach www.popular.sk a fb.com/nupopu (Nový Populár na Facebooku), resp. fb.com/enpopu (Popular Instruments) a fb.com/newpopu (Popular InEnglish) zaznamenáva mesačne stovky návštev z celého sveta a tisíce z domáceho prostredia. Okrem hudby, kde sa snaží posilňovať vzájomné povedomie českej a slovenskej scény, sa Nový Populár venuje aj tvorbe hudby - hudobným nástrojom a profesionálnej technike. Nový Populár vychádza v tlačenej podobe samostatne, alebo s CD prílohou v cene časopisu navýšenej o náklady spojené s pribaľovaním a distribúciou CD príloh, ktoré sú samostatne nepredajné. Ako jediný časopis venovaný popmusic a domácej scéne pokrýva voľný priestor na našom trhu a oživuje tradíciu pôvodného hudobného mesačníka Populár, ktorý pravidelne vychádzal v rozmedzí rokov 1970 – 1992. Nový Populár vychádza od roku 2008 a v súčasnosti už vstúpil do deviateho ročníka svojej existencie.

Predplatné

Predplatné dvojmesačníka Nový Populár si môžete objednať od ľubovoľného čísla. V cene predplatného je zarátané aj poštovné. Predplatné môžete darovať, pri objednávke treba uviesť adresu príjemcu.

5 čísel  s CD prílohou za 22 € / s doručením do ČR 26€ alebo Kč podľa aktuálneho kurzu
5 čísel bez CD prílohy za 18 € / s doručením do ČR 21€ alebo Kč podľa aktuálneho kurzu

Nový Populár si môžete kúpiť aj ako samostatné vydanie.

Cena jedného čísla s albumom na stiahnutie pri akcii (objednávka počas týždňa pred vyjdením) je 3,00€ vrátane poštovného.
Cena jedného čísla s albumom na stiahnutie je 3,90€ vrátane poštovného.
Cena jedného čísla s albumom na stiahnutie + aktuálnou CD prílohou 5€ + poštovné.
Cena jedného čísla s CD prílohou podľa vlastného výberu stojí podľa sumy uvedenej pri CD + poštovné.
Cena staršieho čísla bez CD prílohy je 2,60€ + poštovné. Pri objednávke nad 10ks množstevná zľava.

Predbežné termíny vydaní v roku 2024 sú nasledovné:
NP1/24             23. 2. 2024
NP2/24             13. 5. 2024
NP3/24             26. 7. 2024
NP4/24             4. 10. 2024
NP5/24            13. 12. 2024
Zmena termínu vyhradená.

Cenník a technická špecifikácia inzercie je na TEJTO adrese, individuálna cena inzercie bude špecifikovaná na základe požiadaviek (plošná intercia, novinky, testy, PR článok...) po vzájomnej dohode.


Zľavy

Pre objednávky 3 a viac ks. rovnakého čísla zľava 5%, 10 a viac ks. ponúkame firmám a organizáciám za veľkoobchodnú cenu (info telefonicky alebo mailom).
Pri objednávke 3 a viac ks. CD príloh s rôznymi časopismi sa poštovné neúčtuje.

 
Po objednávke Vás budeme kontaktovať kvôli potvrdeniu správnosti údajov. Následne Vám zašleme proforma faktúru s údajmi na prevod na účet.

Staršie čísla

Staršie čísla a CD prílohy z ponuky časopisu Nový Populár (s časopis v cene CD) si môžete objednať prostredníctvom formuláru Predplatné, alebo CD prílohy.

 

Obchodné podmienky

CD prílohy sú samostatne nepredajné. V cene CD je zahrnutý aj časopis. Vybrať si môžete ľubovoľné číslo z nášho archívu. Ak nechcete objednávať prostredníctvom online formuláru, napíšte nám o čo máte záujem na novy @ popular.sk, pošlite správu cez facebook (fb.com/nupopu). Uveďte svoje kontaktné údaje (telefónne číslo a/alebo mail). My Vás budeme spätne kontaktovať, potvrdíme dostupnosť, cenu poštovného a po odsúhlasení pošleme faktúru. Počet CD je limitovaný (niektoré iba 1-2 ks), ponuka platí do vypredania, prednosť podľa poradia objednávky. Pri odbere viac ako troch kusov sa neúčtuje poštovné.

 

********************************************************************************************

 

NOVY POPULAR
BRIEF INFO IN ENGLISH

 

Nový Populár is a music magazine open to all music genres, dominated by mainstream popular music, including its new forms and also values verified by the past decades. Main focus of the magazine is domestic music scene as well as world-wide music with no space or time limits, providing readers with exclusive interviews and portraits of renowned representatives of international importance.

 

Nový Populár revives tradition of the original music monthly magazine Popular that was published in the Slovak Republic in the period 1970-1992. Nový Populár has been present on the local music market since 2008. It is currently the only printed magazine in Slovakia exclusively covering pop music and related topics (music instruments, hi-fi equipment).

 

The magazine aspires to unite the readers of several generations in their passion for  concerts and new albums. It apeals to the music lovers inclining to listen the music on a high-quality equipment, those who enjoy playing music and play with music. Notable part of the core readers are musicians, mainly middle-aged men (53% of the regular readers).

 

 

Web of the magazine:             www.popular.sk

Archive of issues:                    www.popular.sk/archiv             
In English:                               www.popular.sk/inenglish
Facebook:                               www.facebook.com/nupopu

Twitter:                                    https://twitter.com/NovyPopular

Contact:                                  novy @ popular.sk

Editor In Chief:                        Martin Chrobák

Youtube:                                 www.youtube.com/NovyPopular