Palo Drapák bude krstiť nový album

palo_drapak

 

Palo Drapák je rockový spevák a v poslednom období aktívne pracuje na svojom novom albume „Nahrávame skladby, dolaďujeme finálny zvuk a sme v dokončovacej fáze,“ hovorí samotný Paľo Drapák. 

Album bude mať 13 skladieb, ladený bude ako inak do melodického heavy metalu. „Tešiť sa samozrejme môžeme na Palov jedinečný „drapákovský“ hlas, no okrem toho sa na albume objavia aj duety s niekoľkými známymi interpretmi,“ informuje  manažér Peter Kramár.


Dodo Doležal

 

Na albume je duet s českým skladateľom, producentom, spevákom, majiteľom nahrávacieho štúdia Hacienda, ale hlavne skvelým metalovo rockovým gitaristom s veľkým G – Milošom Dodom Doležalom.Ďalší interpret v poradí je síce nežnejšieho pohlavia, čo ale neuberá na sile hlasu energickej a temperamentnej speváčke - Lenka LeRa Rakar, ktorá svojim špecifickým spevom a farbou hlasu už očarila mnohých fanúšikov. S Palom si zaspieva aj mladá talentovaná speváčka Sajmon Groschmidtová, ktorá sa vystúpila napríklad v súťaži  Slovensko hľadá Superstar.  

„Po práci v štúdiu s dobrými hudobníkmi sa už neviem dočkať na živé hranie nových skladieb,“teší sa Palo Drapák.Krstným otcom bude práve výnimočný hosť na albume – rocker Miloš Dodo Doležal. Album bude predstavený a pokrstený 9.5.2019 v Randal Clube v Bratislave.