2015

MAREK RAKOVICKÝ * Na pol ceste s Lavagance (rozhovor)

marek_rakovicky

Skupina Lavagance po desaťročnom pôsobení na scéne vydala album Halfway To The Grave. Pri tejto príležitosti sme položili frontmanovi kapely Marekovi Rakovickému niekoľko otázok.

RICHARD BONA * Pokapala na salaši...

rb_tit

Nedeľný podvečer patril v rámci jarných džezákov 2015 trom zoskupeniam. O úvod sa postarala mladá talentovaná speváčka Sisa Fehérová & Fehero Rocher. Ďalší vstup vyplnila naša stálica, dobre známy Peter Lipa a jeho Band.

M-Audio Vocal Studio Pro II

vocal_studio_pro_ii

Vocal Studio Pro II je kompletný systém pre nahrávanie spevu pozostávajúci z mikrofónu, nového prevodníku M-Track MkII, slúchadiel a softvéru Ableton Live Lite s audio pluginmi od firmy Waves.

ANNA RAITL * Hudbu fotím tak, aby si ju ľudia vedeli predstaviť.

S jej fotografiami sa už mohli stretnúť návštevníci väčšiny slovenských hudobných webov, hudobníci ich majú umiestnené na svojich stránkach, a publikované boli aj v časopisoch Inspire a Nový Populár.

Warwick Machine Heads & Truss Rod Cover

Warwick-new-machineheads-fretless

Gombíky na ladiacich mechanikách a kryty tiahla na basgitarách Warwick vyrobené z dreva.

Warwick Stu Hamm Signature 4-string Bass

warwick stu hamm 1

4 struny * Hipshot D-Tuner * pražcový (palisander) alebo bezpražcový (eben) hmatník * 34“ menzúra * IFT (invisible fret technology) * Stu Hamm extra tenký krk * EMG X Soapbar MM a J pickups * aktívna dvojpásmová elektronika

BOSS FV-30

BOSS FV30

FV-30H a FV-30L sú kompaktné pedálové ovládače hlasitosti s novým dizajnom. Sú vytvorené s dôrazom na čo najmenší priestor vo vašom pedalboarde a zároveň si zachovávajú tradičné a časom preverené hodnoty značky BOSS.