koncerty

Bad Karma Boy a Dalekko chystajú spoločné koncerty ako predzvesť nových albumov

Inteligentný pop, ktorý nie je na prvú a snaha hľadať vlastný zvukový rukopis doplnený svojráznou poetikou rodného jazyka. Tak by sa dali charakterizovať spoločné rysy hudobnej tvorby dvoch skupín – bratislavských Bad Karma Boy a pražských Dalekko.

The Illsane Tour 2017: The Ills odohrajú dvanásť koncertov v ôsmich krajinách

Zatiaľ svoje najdlhšie európske turné má pred sebou slovenská skupina The Ills, keď v apríli odohrá dvanásť koncertov v ôsmich krajinách – Česku, Nemecku, Dánsku, Švédsku, Holandsku, Belgicku, Rakúsku a jeden aj na domácej pôde v Bratislave.

SHAPED SONGS * Posledné piesňové cykly Roberta Schumanna a Huga Wolfa

V marci predstaví nový hudobný projekt s názvom Shaped Songs umelecké dvojica Ivan Šiller (klavír) a Fero Király (elektornika) spoločne so sopranistkou Evou Šuškovou a barytonistom Petrom Mazalánom.

Sláčikové kvartetá z diela Bélu Bartóka * program koncertov (12. II. - 18. II.)

Nedeľa 12. 2. 2017 / 18:00 hod. / až sobota / 18. 2. 2017 / 19:00 hod. / * Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava

DIABOLSKY DOBRÉ VIANOCE so svetovými virtuózmi odštartujú v decembri!

9. decembra 2016 v Košiciach /ŠH Angels/, 11. decembra 2016 v Bratislave /Aegon Aréna /NTC/, 8. januára 2017 v Nových Zámkoch /ŠH Milenium/ a 13. marca 2017 v Prahe /LUCERNA-Veľká sála/.

AYA po náročnom roku pripravuje rockové Vianoce

Skupina AYA má ze sebou rok bohatý na udalosti, koncerty, zážitky a prácu.  Odohrali množstvo vlastných koncertov, kde predstavili svoj aktuálny album SIEDMAYA, ale i staré dobré hity  vlastného repertoáru.

Iva Bittová a Mucha Quartet okúzlia Slovensko Slovenskými spevmi Bélu Bartóka

Slovenské spevy Ivy Bittovej a Mucha Quartetu predstavujú 44 vybraných nápevov, optimisticky radostných aj tklivých piesní.

Tarja Turunen s novým albumom The Shadow Self

Slovensko bude hostiť dva koncerty najúspešnejšej fínskej sólovej speváčky Tarji Turunen (ex Nightwish) 2.12. v Košiciach a 7.12. v Bratislave.

GUITAR NIGHT * Markus Schlesinger, Tom Lumen, Stanislav Počaji

Seria troch koncertov sa uskutocni 26.11. v Archanjel klube Banska Stiavnica, 29.11. v Music a Cafe Nitra a vyvrcholi 6.decembra koncertom a Verejnou nahravkou koncertu v Bratislave v Slovenskom rozhlase

Chiki Liki Tu-A natočili šlágrový videoklip k megahitu Kristína

Pred šestnástimi rokmi vydala skupina Chiki Liki Tu-A pesničku s názvom Kristína, ktorá si našla cestu k tisíckam fanúšikov vďaka úspechu albumu Budeš musel vlasy na blond prefarbil a neustálemu koncertovaniu.