nový singel

Rodina Brezovských oživila skladbu svojho syna Mareka. V týchto dňoch by sa dožil 50-tich rokov

brezovsky

Krátky život hudobného skladateľa, klaviristu a interpreta Mareka Brezovského bol dynamický, naplnený tvorivým úsilím i osobným bojom. Skončil sa jeho nečakaným odchodom v roku 1994. S odstupom času je ale  jasné, že príbeh  jeho tvorby sa rozvíja ďalej.

Adrián Shevco Ševc predstavuje spred Big Benu nový singel When I Found Out

shevco

Táto pieseň je zaujímavá nielen svojím hudobným obsahom, ale aj spôsobom svojho vzniku s využitím ekphrasis techniky.

Nový singel od The Perfect Igloo - Nadránom

igloo

Žánrovo sa pohybuje na území gitarového popu a rocku s jemným zabŕdnutím do light smooth džezu vďaka zaujímavej trúbkovej pasáži.

Talentovaná Slovenka Julie Nox predstavuje novinku Sám

julie_nox

Preniká ňou poslucháčom pod kožu, ktorí sú tesne pred rozhodnutím žiť svoj autentický život bez neustáleho pritakania okoliu a prebúdza vnútorné plamienky ohňa, tlejúce v každom z nás.

Poetry in Telegrams predstavujú prvý klavírny singel

Medzinárodný hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS oslavuje/rekapituluje prvú dekádu a predstavuje nový akustický singel Juliet and Romeo (Acoustic). 

Projekt Jan Solo prichádza s úvodným singlom k sólového albumu Tabu

Ostrieľaný hudobník, spevák a producent Ján Spišák, známy z pôsobenia v kapele Dilemma, prichádza s vlastným sólo projektom pod názvom Jan Solo. 

Karol Mikloš ide na novom singli Opačným smerom

miklos

Pieseň je druhou ukážkou z pripravovaného albumu v slovenčine, ktorý v máji tohto roku už predznamenal singel „Nevieš, čo ti hovorím“. 

Hudobníčka Christina Mantis vydáva svoj debutový singel s názvom Homeless

mantis

Po roku koncertovania prichádza Christina Mantis s debutom v podobe singlu s názvom Homeless.  Námetom pre skladbu bola predstava spoločnosti a rodičov ako má autorka žiť a čo má v živote robiť.

Skladba Witnessless je burácajúcim singlom projektu Nylon Union

Tretí singel z aktuálneho albumu Words And Waves je podporený videoklipom, ktorého autorkou je Rebeka Evanna Brkalová. 

Beáta DUBASOVÁ zverejnila novú pieseň PIERKO PRAVDY ako predzvesť jej vinylovej výberovky

Beáta Dubasová  ponúka v týchto dňoch svojim fanúšikom úplne novú pieseň s názvom Pierko pravdy. Nie je žiadnym tajomstvom, že tento rok v máji oslávi speváčka okrúhle životné jubileum a pri tejto príležitosti vyjde v polovici mája vo vydavateľstve OPUS jej prvá vinylová kompilácia s názvom Vráť mi tie hviezdy (XII. Najväčších hitov), ktorej predzvesťou je práve tento nový singel.