BOSS DUAL CUBE BASS LX * Basový zosilňovač

Dokonalý basový zážitok s CUBE pri hraní doma aj mimo neho
 

bass_boss

 

Už viac ako štyri desaťročia prinášajú zosilňovače CUBE výnimočnú hodnotu hudobníkom na celom svete. Ponúkajú skvelý zvuk a všestranné funkcie v prenosnom prevedení. DUAL CUBE BASS LX je zatiaľ najpokročilejší kompaktný basový zosilňovač CUBE nabitý špičkovými technológiami BOSS pre dokonalý zážitok z domáceho cvičenia. Výkonom ďaleko presahuje svoje rozmery a prináša bohatý plný zvuk a množstvo zábavných rytmických patternov, s ktorými môžete hrať. K dispozícii je aj široká škála pripojení, vďaka ktorým sa jeho možnosti rozširujú na pódiové vystúpenia, nahrávanie a mnohé ďalšie spôsoby použitia.

 

 

 • Prenosný stereo basový zosilňovač s profesionálnym zvukom a funkciami
 • Dva špeciálne navrhnuté 5-palcové reproduktory
 • 10-wattový stereo zosilňovač (5 W x 2)
 • Päť typov predzosilňovačov: Super Flat, Flat, Vintage, Modern a Rock
 • Ovládanie kompresora/drive vyladené pre basu
 • Efekty Chorus, Flanger, Touch Wah, Delay a Reverb
 • Trojpásmový ekvalizér
 • Uloženie nastavení zosilňovačov a efektov do 15 pamätí (3 pamäte pre každý typ zosilňovača)
 • Napájanie pomocou sieťového adaptéra (dodáva sa) alebo ôsmich AA batérií
 • Rytmy s 27 rôznymi patternmi (po deväť typov a tri variácie)
 • Úprava zvukov, prístup k ďalším rytmickým variáciám a ďalšie funkcie pomocou špeciálnej aplikácie DUAL CUBE BASS LX Editor  
 • Stereo XLR vyvážený linkový výstup
 • Konektor Phones/Rec s podporou mikrofónu integrovaného v slúchadlách
 • USB audio na priame nahrávanie a živé prenosy 
 • Konektor Control až pre dva externé pedálové spínače
 • Konektor i-CUBE Link/Aux In na prehrávanie zvuku
 • Voliteľná funkcia Loopback pre konektory USB a i-CUBE Link/Aux In
 • Integrovaný looper (vyžaduje doplnkový pedálový spínač)
 • Konektor pre doplnkový duálny Bluetooth® Audio MIDI (BT-DUAL) adaptér

   

bocc_bass

 

Vychutnávajte si pódiový zvuk doma

Vďaka vlastnému stereo reproduktorovému systému a pokročilej konštrukcii kabinetu má DUAL CUBE BASS LX mohutný prepracovaný zvuk, o ktorom nebudete veriť, že vychádza z takého malého zosilňovača. K dispozícii je päť rôznych typov predzosilňovačov, ktoré ponúkajú neskreslené zvuky pre štúdiové a slapové hranie, vintage zvuky pre klasické štýly a agresívne moderné tóny pre tvrdé žánre. Vďaka prirodzenému charakteru a organickej odozve zdokonalenej desaťročiami vývoja zosilňovačov BOSS máte k dispozícii nekonečne inšpiratívnu platformu na zdokonaľovanie zručností a objavovanie nových techník.

 

bass_cuba_boss

 

Nájdite svoj zvuk

DUAL CUBE BASS LX obsahuje množstvo efektov vyladených pre basu, mnohé s mohutným stereo zvukom. Tvarujte svoj základný zvuk pomocou kompresora alebo efektu Drive, dodajte mu farbu pomocou efektov Touch Wah, Flanger alebo Chorus a dodajte mu priestorovú hĺbku pomocou efektov Delay a Reverb. Každý typ zosilňovača má k dispozícii tri používateľské pamäte, do ktorých môžete uložiť všetky nastavenia zosilnenia, ekvalizéra a efektov. Aplikácia DUAL CUBE BASS LX Editor vám poskytne ešte viac možností, pretože poskytuje prístup k variáciám efektov a podrobným úpravám parametrov z počítača Mac alebo Windows.
 

 

Dostaňte sa do rytmu

Vďaka funkcii Rhythm Guide budú vaše cvičenia zábavnejšie a produktívnejšie. K dispozícii je deväť typov rytmov s tromi variantmi patternov, od základného metronómu až po realistické bicie groovy v štýloch rock, jazz, metal, latino a ďalších štýloch. Pomocou aplikácie DUAL CUBE BASS LX Editor môžete preskúmať celkovo 91 rytmických variácií a uložiť si obľúbené do zosilňovača. Vďaka výkonným stereofónnym reproduktorom sú rytmy a sprievodná hudba prezentované v plnom rozsahu a poskytujú bohatý, pohlcujúci zážitok.

 

bass_cube_boss

 

Vezmite si ho na cesty

Vďaka najrôznejším možnostiam pripojenia DUAL CUBE BASS LX ďaleko predčí možnosti iných kompaktných zosilňovačov. Pomocou stereo linkového XLR výstupu sa môžete priamo pripojiť k PA systému a vystupovať na pódiu. Alebo môžete nahrávať „hotový“ zvuk v hudobnom softvéri v počítači alebo mobilnom zariadení prostredníctvom USB alebo i-CUBE-Link. Ak radi vysielate naživo, môžete zaznamenávať svoj hlas pomocou mikrofónu slúchadiel a posielať ho do výstupov USB a i-CUBE Link spolu so zvukom basy. Vďaka možnosti napájania zo siete alebo z batérií môžete hrať úplne kdekoľvek.

 

 

Rozšírte svoje možnosti

S doplnkovými pedálovými spínačmi série FS môžete ovládať Rhythm Guide a odblokovať prístup k integrovanému looperu. Po pripojení doplnkového duálneho adaptéra Bluetooth® Audio MIDI môžete zájsť so smartfónom alebo tabletom ešte ďalej. Bezdrôtovo streamujte alebo jamujte s hudbou zo svojho zariadenia alebo použite aplikáciu DUAL CUBE BASS LX Editor pre iOS/Android na úpravu funkcií zosilňovača. Môžete tiež spárovať bezdrôtový MIDI Expression pedál EV-1-WL pre bezkáblové ovládanie Wah efektu a hlasitosti.


 

 

Článok patrí k časopisu: