CARMEL PARADISE pracuje na debutovom albume. Pripomína sa v novom americkom duete Selfish

carmel

 

Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vydáva prvý singel roka 2018. V novinke s názvom Selfish pokračuje v línii elektronického popu a otvorene hovorí o osudových toxických vzťahoch, ktorých sa ľudia často nevedia vzdať, hoci sú nefunkčné. 

 

Nový videoklip Selfish si môžete pozrieť TU: 

 

 

Typickou črtou tvorby Carmel Paradise sú odkazy a posolstvá o medziľudských vzťahoch, ktoré si volí ako hlavné myšlienky svojich textov. Inak to nie je ani v prípade nového singla: „Selfish je o vzťahu medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú si veľmi dobre vedomí toho, že navzájom jeden pre druhého nie sú tými pravými, že ich vzťah nie je zdravý. Napriek tomu, však cítia neodolateľné spojenie a puto a nedokážu existovať jeden bez druhého,” vysvetľuje Carmel ústrednú ideu svojej najnovšej piesne. 

 

Po hudobnej stránke zastrešila produkciu singla mladá speváčka a producentka z amerického Nashville Krysten S. Caudle, ktorá je podpísaná aj pod Carmeliným predchádzajúcim singlom Heartbreaker: 

 

 

Selfish priznáva v beatoch hudobné vplyvy trapu i hip-hopu a je featuringom so spevákom Jakeom Kirkhamom, ktorý si s Carmel zahral v minulosti v klipe k jej debutovému singlu ‘Turn Me On’. Dvojica si spoločne zahrala zamilovaný pár aj v najnovšom klipe Selfish. 

Videoklip k skladbe Selfish Carmel nakrúcala v marci tohto roka v americkom Nashville. Réžie sa ujal Brian Harstine, mladý talentovaný filmár, ktorého dielom bol aj speváčkin klip Turn Me On ku skladbe, ktorá zaujala z Carmelinej tvorby doposiaľ najviac a ktorú slovenské rádiá rotujú dodnes: 

 

 

20-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Debutové EP DREAMGIRL vydala v roku 2016 a sama ho nazýva “experimentom v žánri electronic pop s textovými a vokálnymi vplyvmi vychádzajúcimi z alt-rock a indie”.Carmel Paradise sľubuje v blízkej budúcnosti ďalšie hudobné novinky, ktoré by mali vyústiť do pripravovaného debutového albumu. 

Singel ‘Selfish’ vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group.