Colours

19 cien Grammy, 68 nominácií, 100 koncertov a 250 rečníkov. Toto sú tohtoročné Colours of Ostrava

Ďalšími hviezdami sú napríklad spevák a producent elektronickej hudby James Blake, jamajský matador Sean Paul, severská popová diva Zara Larsson, štýlové multižánrové trio Khruangbin z Texasu, éterická hudobníčka Bat for Lashes alebo bluesový gitarista Gary Clark Jr.

Nabitý program Colours of Ostrava 2024 vyvrcholí hviezdnou sobotou

Na výbere kapiel si nechávame každoročne veľmi záležať, tentoraz sa nám však podarilo vidieť viac ako 80 % vystupujúcich na vlastné oči naživo ešte pred bookingom. 

Colours 2024 ponúka pestrý program z celého sveta vrátane rockovej legendy Lennyho Kravitza. Od februára vstupenky zdražejú

Návštevníci 21. ročníka, ktorý sa koná 17. až 20. júla, zažijú koncerty takých hviezd, ako sú Lenny Kravitz, Sam Smith, Queens of the Stone Age, James Blake či Khruangbin.

Rocková legenda Lenny Kravitz zahrá na Colours of Ostrava 2024!

kravitz

Legendárny umelec Lenny Kravitz vystupuje na európskych festivaloch len zriedka. Počas svojho nadchádzajúceho turné však vystúpi v Českej republike! 

Burna Boy vypredal 80-tisícový Olympijský štadión v Londýne. Zahrá si na finále Ligy majstrov. A v júli na Colours of Ostrava!

Nigérijský spevák Burna Boy s devätnástimi hudobníkmi a tanečníkmi absolvuje turné po najväčších svetových festivaloch a vystúpi vo finále futbalovej Ligy majstrov v Istanbule.

Na Colours of Ostrava vystúpi speváčka Ellie Goulding, elektronický mág Kavinsky a afrobeatová hviezda Seun Kuti

golding

Úspešná britská speváčka Ellie Goulding rozžiari letné Colours of Ostrava a stane sa ďalšou hviezdou tohto medzinárodného hudobného festivalu spolu s kapelou OneRepublic, raperom Macklemorom a nigérijským spevákom Burna Boyom. 

Na festival Colours of Ostrava prídu Franz Ferdinand, The Killers, Twenty One Pilots, Martin Garrix aj speváčka LP

Festival Colours of Ostrava, ktorého 19. ročník sa uskutoční od 13. do 16. júla 2022 v unikátnej industriálnej oblasti ostravských Dolních Vítkovic, pridáva do programu škótskych indie-rockerov Franz Ferdinand. 

Festival Colours of Ostrava sa presúva na júl 2022, vstupenky zostávajú v platnosti

19. ročník medzinárodného hudobného festivalu Colours of Ostrava sa z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusu a zásadnej neistoty, ktorá vládne ohľadom možnosti konania veľkých letných kultúrnych akcií, presúva o ďalší rok na 13. - 16. júla 2022.