Digitálne piano Roland FP-30X * Vynovené obľúbené prenosné piano

fp_30x

 

Keď záleží na kvalite, no rozpočet je obmedzený, piano FP-30X je zlatou strednou cestou série Roland FP-X. Toto tenké a štýlové prenosné piano je vyváženou kombináciou cenovej dostupnosti a výnimočného výkonu. Je postavené na základnom modeli FP-10, no má vylepšený zvukový procesor, výkonnejšie reproduktory a lepšiu polyfóniu. Piano FP-30X je vybavené technológiou Roland SuperNATURAL Piano a rovnakou 88-klávesovou klaviatúrou PHA-4 Standard ako prémiový model FP-60X a je dokonalým nástrojom na domáce hranie pre skúsených hráčov. Vďaka nízkej hmotnosti a Bluetooth pripojeniu na cvičenie a hranie s hudbou je to ideálna voľba pre všetkých pianistov, ktorí chcú rozvíjať svoje zručnosti alebo hrávať na malých akciách.

 

Vlastnosti

          Zvukový procesor SuperNATURAL Piano s expresívnym zvukom od pianissima až po fortissimo

          Obsahuje širokú paletu zvukov pre každý hudobný žáner vrátane elektrických pián, organov, sláčikových nástrojov a syntetizátorov.

          Klaviatúra PHA-4 Standard s autentickým charakterom mechaniky akustického piana

          Výkonný 22-wattový systém stereo reproduktorov s komplexným zvukom

          Špeciálne nastavenie na optimalizáciu zvuku pri umiestnení na stole

          Duálne slúchadlové výstupy a tichá klavírna mechanika umožňujú hranie v ktorejkoľvek hodine

          Kompaktné rozmery vhodné do domácnosti

          Bluetooth Audio a MIDI pripojenie na hranie s hudbou a online lekcie

          Interaktívne pripojenie k hudobným aplikáciám vrátane Roland Piano Every Day a Apple GarageBand

          Doplnkový stojan KSC-70 a trojpedálová jednotka KPD-70 na koncertovanie a pre tradičné herné štýly

          K dispozícii v čiernom alebo bielom vyhotovení

 

Autentický zvuk a charakter akustického piana

Zabudnite na ľahké klaviatúry v bežných prenosných pianách strednej cenovej kategórie – jediným úderom do klávesu na klaviatúre PHA-4 Standard zistíte, že piano FP-30X ďaleko prevyšuje konkurenciu. Vďaka 88 klávesom plnej veľkosti vám toto piano umožňuje hrať maximálne expresívne a vaša technika a kompozície budú rýchlo napredovať. Kladivková mechanika, funkcia Escapement a úprava Ivory Feel poskytnú pri hraní rovnaký pocit ako na skvelom akustickom nástroji vrátane jemného kliknutia po stlačení klávesu. Autentický charakter a hrateľnosť zabezpečuje zvukový procesor Roland SuperNATURAL, ktorý zachytí každý detail hrania skúsených pianistov a pomôže novším hráčom v rozvíjaní techniky a dynamiky. 

 

 

Impozantný zvuk kdekoľvek hráte

Výkonné stereo reproduktory piana FP-30X prinášajú prekvapivý výkon a charakter a dopĺňajú zvukový procesor a spoločne ešte viac podnietia expresívnosť vašej hry. Ak chcete, aby bol zvuk ešte silnejší, stačí pripojiť externé reproduktory do špeciálnych výstupných konektorov. Na domáce cvičenie vyskúšajte špeciálny režim, ktorý upravuje zvuk na optimálnu kvalitu, keď je piano položené na stole, alebo pripojte slúchadlá do dvojitých výstupov a užívajte si tiché cvičenie cez deň alebo v noci, sami alebo spolu so svojím učiteľom.

 

Kompaktné piano s veľkým potenciálom

Piano FP-30X – prenosné a zároveň profesionálne. Vďaka výnimočne kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti môžete nástroj bez námahy premiestňovať po svojej domácnosti a jednoducho ho uskladniť, keď sa nepoužíva. FP-30X sa taktiež prispôsobuje vašej vyvíjajúcej sa technike, či už ho umiestnite na stojan KSC-70 v štýle pianína alebo do svojej hry zakomponujete ďalšie expresívne prvky jednoduchým pripojením trojpedálovej jednotky KPD-70 alebo damper pedálu DP-10. 
 

roland_chlapec
 

 

Hrajte si spolu s obľúbenými skladbami a učte sa rýchlejšie vďaka Bluetooth a USB pripojeniu

Vďaka pokročilým možnostiam pripojenia vám piano FP-30X pomôže sústrediť sa na dlhodobé učenie. Pomocou Bluetooth Audio rozhrania a iOS alebo Android zariadenia môžete streamovať hudbu cez reproduktory piana alebo slúchadlá, hrať spolu s obľúbenými interpretmi a vylepšovať si techniku pomocou online lekcií. Svoje možnosti môžete rozšíriť pripojením Bluetooth MIDI k aplikácii na komponovanie hudby, ako je napríklad Roland Piano Every Day a Apple GarageBand. K aplikácii Roland Piano Every Day sa môžete pripájať aj automaticky a nahrávať a prehrávať si svoje každodenné cvičenie so zvukom piana, ktorý si vyberiete. Piano FP-30X má dokonca k dispozícii USB Audio/MIDI pripojenie, vďaka ktorému ho môžete prepojiť s počítačom a nahrávať skladby v profesionálnom programe na tvorbu hudby.

 

 

Článok patrí k časopisu: