Digitálne piano Roland RP701 (novinka)

digital_piano_roland

 

Ak hľadáte piano pre celú rodinu, Roland RP701 splní všetky vaše požiadavky. Kvalita zvuku a klaviatúra sú dva najdôležitejšie faktory, keď sa učíte hrať. Tento cenovo dostupný digitálny nástroj ponúka jasný a bohatý tón, ktorý zabezpečuje technológia Roland SuperNATURAL Piano. Jeho prednosťou je aj veľmi hrateľná klaviatúra PHA-4 Standard s autentickým charakterom akustického piana. 

Piano RP701 bolo navyše navrhnuté s ohľadom na intuitívne používanie, takže je vhodné aj pre mladších hráčov. Dobre čitateľné ikony a uhladený predný panel zaistia, že sa budete sústrediť na hranie a užívať si ho. Vďaka Bluetooth pripojeniu môžete streamovať hudbu zo smartfónu alebo používať rôzne aplikácie. Vždy je čo objavovať, aby ste nestratili motiváciu. Výkonné reproduktory piana vyplnia miestnosť hudbou, funkcia Headphones 3D Ambience vám umožní bez rušenia cvičiť techniku alebo si môžete jednoducho vychutnávať tradičný vzhľad špičkového piana, ktoré vášmu domovu dodá dojem sofistikovanosti. 

Či už chcete, aby sa hrať učili vaše deti, alebo sa sami chcete vrátiť k hraniu, piano RP701 ponúka zvuk, charakter a vzhľad, ktoré si užije celá rodina.

 

 • Skvelé možnosti hudobného vyjadrenia vďaka technológii Roland SuperNATURAL
 • Klaviatúra PHA-4 Standard a pedále s plynulým snímaním pozície pre autentický charakter akustického piana 
 • Klasický dizajn, elegantné predné nôžky a sofistikované krivky
 • Funkcia Headphones 3D Ambience pre výnimočný a realistický zážitok pri cvičení so slúchadlami
 • Intuitívny displej s ikonami, ktoré sa nezobrazujú, keď sa nepoužívajú 
 • Pripojte si smartfón cez rozhranie Bluetooth Audio a hrajte spolu so svojimi obľúbenými skladbami
 • Kompatibilné s aplikáciou Roland Piano Every Day, ktorá vás motivuje k častejšiemu hraniu
 • Dodáva sa s lavicou BNC-05 s nastaviteľnou výškou (v závislosti od oblasti)
 • Navyše je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach: tmavý palisander, svetlý dub, biela a moderná čierna
   

pedale

Je to ako hrať na klasickom akustickom grand piane.

Ak ste hrávali na akustickom piane svojho učiteľa, prechod na piano RP701 zvládnete hravo. Za týmto digitálnym pianom sa budete ihneď cítiť ako doma. Dokonale zachytí zvuk každého tónu a navyše dokáže reprodukovať dynamiku stláčania klávesov. Výkonný procesor SuperNATURAL zaistí, že budete počuť aj tie najjemnejšie zmeny tónov a rezonancie rovnako ako na akustickom nástroji. Autentický zvuk dopĺňa klaviatúra PHA-4 Standard s funkciou Escapement a bielymi klávesmi v štýle slonoviny, ktoré majú autentický charakter vrátane jedinečného kliknutia pri stlačení. K dispozícii máte aj pedál s plynulým snímaním stlačenia (Progressive Damper Action), takže môžete cvičiť rovnaké techniky polovičného stláčania pedálu, aké ste sa učili počas hodín klavíra.

 

 

Jednoduchá obsluha. Intuitívne hranie.

Jednoduché ovládacie prvky a praktické ikony zjednodušia mladým hráčom samostatný prístup ku všetkým základným funkciám. K dispozícii majú viac ako 300 zvukov, metronóm na cvičenie, funkcie nahrávania a prepájanie s aplikáciami. Usaďte sa a vychutnávajte si bohatý mohutný zvuk z dvoch reproduktorov. Ak sa chcete sústrediť na hranie bez rušivých momentov, zakryte ovládací panel posunutím krytu klaviatúry, pripojte slúchadlá a zapnite funkciu Headphones 3D Ambience, ktorá vás obklopí teplým atmosférickým zvukom piana. 
 

piano_701

 

Elegantný dizajn, ktorý sa zladí s vaším interiérom.

Ak máte radi klasické tvary akustického piana, RP701 sa vám určite zapáči. Krivky a rovné línie prepracovaného kabinetu a tenké predné nohy, ktoré dopĺňajú jeho vzhľad vychádzajú z oceňovaného dizajnu pián špičkových sérií Roland LX a HP. Piano je k dispozícii v štyroch povrchových úpravách, takže sa dokonale zapadne do miestností rôznych štýlov. Vybrať si môžete jemný tmavý palisander alebo svetlý dub s elegantným vláknom a sivo-béžovými detailami. Ak máte radšej klasiku, na výber je žiarivá biela alebo moderná čierna.

 

 

Rýchle učenie vďaka aplikáciám a Bluetooth pripojeniu.

Moderné digitálne pianá sú vybavené funkciami, ktoré zabavia a podnietia k hre každého člena rodiny. Pomocou rozhrania Bluetooth Audio môžete pripojiť tablet alebo smartfón, streamovať hudbu cez reproduktory piana alebo slúchadlá a hrať spolu so svojimi obľúbenými interpretmi. Vďaka rozhraniu Bluetooth MIDI môžete jednoducho objavovať vzdelávacie platformy ako Skoove alebo si vyskúšať aplikáciu Roland Piano Every Day. Tá automaticky nahrá vaše vystúpenie, ktoré potom môžete zhodnotiť. K dispozícii má aj program One Week Master, s ktorým sa môžete naučiť novú skladbu za týždeň.