Gitarový efektový procesor GT-1000CORE (novinka)

gt_1000

Procesor GT-1000CORE je úžasne výkonný a všestranný – v jedinom stompboxe získate tie najkomplexnejšie možnosti pre gitaru a basu. V tomto mini výkonnom nástroji sa ukrýva DSP procesor z vlajkového modelu GT-1000, ktorý má zvuk špičkovej kvality, pokročilú AIRD technológiu, 24 simultánnych efektových blokov a viac ako 140 jedinečných typov zosilňovačov a efektov pre neobmedzené kreatívne možnosti. GT-1000CORE zapadne do akéhokoľvek pedalboardu a rovnako skvele funguje aj ako samostatný procesor na hranie na pódiu aj v štúdiu. Vďaka flexibilným možnostiam vstupov a výstupov a podpore ovládania sa stane stredobodom akejkoľvek zostavy. 

 

•                Všetky možnosti procesora GT-1000 v kompaktnom a prenosnom stompboxe 

•                Neobmedzené možnosti tvorby zvukov vďaka 24 simultánnym efektovým blokom, vrátane dvoch rôznych zosilňovačov a možnosti sériového a paralelného zapojenia  

•                Jedinečný zvuk vďaka 32-bitovému AD/DA prevodníku, 32-bitovému procesoru (floating point) a vzorkovacej frekvencii 96 kHz

•                Technológia AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) poskytuje prirodzený feeling a optimalizovanú integráciu so všetkými typmi externých zariadení

•                Je vybavený klasickými efektmi BOSS, vintage stompboxmi, MDP efektmi a algoritmami prevzatými priamo z pedálov DD-500, MD-500 a RV-500

•                Ultra rýchle prepínanie Patchov a doznievanie efektu Delay

•                Inovatívna funkcia Stompbox zjednodušuje používanie bežných nastavení efektov v rôznych patchoch

•                Looper pre cvičenie, rozvíjanie nápadov a oživenie hudobných vystúpení

•                Ladička s vysokým rozlíšením a mono a polyfonickými zobrazeniami

•                Dve send/return slučky pre externé efekty, štvorkáblové pripojenie alebo samostatné priame výstupy

•                16 slotov pre integrované používateľské IR dáta

•                Podpora externého ovládania pedálovými spínačmi, Expression pedálmi, cez USB a TRS MIDI

•                Funkcia Control out na prepínanie kanálov zosilňovačov

•                USB Audio/MIDI rozhranie pre nahrávanie a úpravu pomocou počítača

•                Špeciálny režim pre basovú gitaru

 

gt_1000_pedalboard

 

Nabite svoj pedalboard

GT-1000CORE poskytne malým aj veľkým pedalboardom novú úroveň kreatívnej všestrannosti Prepínaním medzi režimami Memory a Manual môžete vyberať presety, zapínať a vypínať efekty a jednoducho ho prepájať s inými stompboxami pomocou mono alebo stereo vstupov a výstupov. Používať môžete duálne send/return konektory pre externé efekty, štvorkáblovú metódu prepojenia alebo samostatné pripojenie k PA systému alebo rekordéru. Použitím externých pedálových spínačov alebo Expression pedálov získate ďalšie možnosti ovládania alebo nimi môžete na diaľku prepínať kanály na vašom zosilňovači. Vďaka MIDI vstupom a výstupom na kompaktných TRS konektoroch dokáže GT-1000CORE ovládať ďalšie MIDI zariadenia vo vašej zostave alebo môže byť nimi ovládaný. 

 

gt_1000_CORE

Mega výkon

Procesor GT-1000CORE ponúka komplexné riešenie spracovania zvuku v prenosnom prevedení. Môžete teda cestovať naľahko a zvládnete s ním každú profesionálnu výzvu bez použitia ďalších pedálov. V jedinom patchi máte prístup k 24 simultánnym efektom vrátane použitia dvoch zosilňovačov súčasne. Vďaka pamäti na 250 používateľských patchov máte k dispozícii dostatok priestoru na ukladanie svojich zvukových výtvorov pre každý typ koncertu. Výkonný DSP procesor má dostatočnú výpočtovú kapacitu pre všetky dostupné efekty, takže sa počas vytvárania zvukov nemusíte obávať žiadnych problémov.
 

gt_1000_core

 

Centrum vášho domáceho štúdia

GT-1000CORE je dokonalý spoločník pre domáce hranie a nahrávanie. Jeho multikanálový USB Audio/MIDI prevodník umožňuje flexibilnú produkciu pomocou DAW programov a efektívny re-amping V režime nahrávania si môžete vyberať z niekoľkých typov reproduktorov a mikrofónov. Okrem toho si môžete naimportovať až 16 vašich obľúbených impulzných odoziev reproduktorov vo formáte WAV. Integrovaný looper je skvelý nástroj na cvičenie, tvorbu zvukov a rozvíjanie nápadov. Vďaka intuitívnemu rozhraniu aplikácie BOSS Tone Studio môžete jednoducho vytvárať zvuky na počítači so systémom Mac aj Windows.

core

AIRD: revolúcia v digitálnych procesoroch

GT-1000CORE využíva prelomovú technológiu AIRD od spoločnosti BOSS, ktorá poskytuje novú úroveň výkonu, flexibility a použiteľnosti. Technológia AIRD je vývojovým krokom v komplexnom koncepte Tube Logic použitom v zosilňovačoch Katana, Waza a Blues Cube. Je prispôsobená tak, aby poskytovala konzistentnú odozvu v rôznych situáciách, v ktorých sa môže zosilňovačový procesor používať.

Technológia AIRD umožňuje procesoru GT-1000CORE plynule meniť ľubovoľné kreatívne nastavenia, vďaka čomu poskytuje skvelý zvuk a prirodzený charakter lampového zosilňovača s minimálnymi nastaveniami. Vďaka veľkému výberu typov funkcie AIRD Output Select môžete prispôsobiť zvuk akémukoľvek zariadeniu, či už gitarovému vstupu na zosilňovači, gitarovým reproduktorom výkonového zosilňovača alebo kompletnému monitorovaciemu systému, a to všetko súčasne. Technológia AIRD je plne integrovaná do zosilňovačov procesora GT-1000CORE na každej úrovni, takže v každej situácii dosiahnete ich autentický zvuk a odozvu bez ohľadu to, k čomu ste pripojení.

 

gt_1000

 

Špičkové zosilňovače a efekty

GT-1000CORE je nabitý expresívnymi gitarovými zosilňovačmi, ktoré sú starostlivo prepracované technológiou AIRD. K dispozícii sú originálne zosilňovače BOSS pre všetky gitarové štýly, slávne lampové zosilňovače zo žiadaných vintage komb až po moderné high-gain hlavy. Dostupný je aj obrovský výber efektov vrátane klasických efektov BOSS, retro stompboxov, MDP efektov a pokročilých algoritmov série BOSS 500. Vďaka intuitívnemu rozhraniu jednoducho vytvoríte aj viacero sériových a paralelných pripojení. Inteligentná funkcia Stompbox umožňuje bežne používané nastavenia zosilňovačov a efektov upravovať vo viacerých patchoch súčasne.
 

boss

 

Špičkový procesor pre basu

GT-1000CORE sa dokonalé hodí pre basgitary a ponúka výnimočné možnosti spracovania zvuku a všestranné DI funkcie v kompaktnom formáte. K dispozícii sú tri basgitarové predzosilňovače AIRD pre vytvorenie základného zvuku a osem rôznych efektov Overdrive a Distortion pre ďalšie tvarovanie zvuku. K dispozícii máte aj basgitarový kompresor MDP, efekty Chorus, Flanger, Touch Wah a mnoho ďalších efektov špeciálne vyladených pre basgitaru.