Nový videoklip košickej kapely RAVENCLAW púta pozornosť aj vo svete!

Pri príležitosti 15 výročia zverejňujú RAVENCLAW nový oficiálny videoklip. Miestom kde sa klip nakrúcal bol areál bývalej továrne na spracovanie magnezitu v Košiciach. Zaujímavosťou, ktorú sa podarilo nakrútiť len náhodou bol aj železničný transport vojenskej techniky, ktorý tadiaľ prechádzal počas nakrúcania a vhodne zapadol do atmosféry videoklipu.


 

Kapela Ravenclaw začala tvoriť symfonické melodické autorské piesne už pred rokmi, kedy pôvodný clenovia - súrodenci Matej a Juraj, založili Ravenclaw. Neskôr pozvali na post basgitaristky sestru Antóniu a doplnili zostavu o šikovných hudobníkov, gitaristu Petra a klávesáka Gabriela.

Tento rok už stihli odohrať viac koncertov a letných festivalov na Slovensku aj v Českej Republike. Po minuloročnom krste minialbumu "Presage", ktorého krstným otcom bol Kai Hansen (Gamma Ray) sa pieseň "Finders" objavila aj na kompilačnom CD svetových kapiel, kde Ravenclaw reprezentujú Slovensko.

Ravenclaw môžete vidieť počas leta 2017 aj na festivaloch: Rock Pod Kameňom v Snine 2.8., kde sa predstavia v špeciálnom sete s hosťom Kaiom Hansenom. Tento koncert bude zároveň aj posledný zo štyroch plánovaných v tomto výnimočnom spojení. Ďalej môžete kapelu vidieť a počuť na festivale More Than Fest vo Zvolenskej Slatine - 19. augusta, a 15. septembra na Cassovians metalliance - tradičnom rockovom festivale v Košiciach.

 

videoKlip RAVENCLAW - Think:

 

 

Oficiálne linky na stránky RAVENCLAW:

stránka:                 www.ravenclaw.sk

facebook:             www.facebook.com/ravenclawband/

youtube:               www.youtube.com/user/Ravenclawband

twitter:                  twitter.com/RAVENCLAW_band

instangram:        www.instagram.com/ravenclaw_band_official/

bandzone:            bandzone.cz/ravenclaw