Piešťany Street Art Festival 2017 - Deň pouličného umenia

 

EMERALD Music House pozýva na druhý ročník festivalu pouličného umenia, ktorý sa uskutoční v sobotu, 5.8.2017, od 15.00 do 22.00 v centre mesta Piešťan.

 

V porovnaní s prvým ročníkom je hudobný program tohtoročného festivalu sústredený na dve koncertné miesta, Námestie slobody a Kolonádový most, na ktorých účinkujúci predstavia vlastnú hudobnú tvorbu, primárne so zameraním na folk a world music. Do programu Piešťany Street Art Festival 2017 pribudli aj sprievodné aktivity ako sú graffiti (starý plot okolo hotela Slovan), maľovanie obrazov, maľovanie na tvár a ukážky remeselných prác.

 

Okrem vystúpení, ktoré sú súčasťou oficiálneho programu festivalu bude centrum mesta zároveň aj voľnou zónou pre prechádzajúcich buskerov. Zahrať si môže prísť každý, pretože hlavnou ideou festivalu je ponúknuť priestor všetkým, bez výberových a vekových kritérií.

 

„Nesúťažíme o najlepšieho, najtalentovanejšieho a najformovateľnejšieho hudobníka, ulica sama posúdi, či chce prezentovanú tvorbu počúvať“, hovorí organizátor festivalu, Branislav Galo.

www.facebook.com/EmeraldPiestany