Roland Aerophone Pro * Digitálny dychový nástroj (novinka)

aerophone

 

Séria nástrojov Roland Aerophone otvorila hráčom na dychové nástroje úplne nový svet kreatívnych možností a model Aerophone Pro poskytuje doposiaľ najexpresívnejšie výrazové možnosti. Vďaka prepracovanému dizajnu, špičkovým komponentom a širokej zvukovej palete našich najpokročilejších zvukových procesorov dostane Aerophone Pro vašu hudbu do nových dimenzií.

 


 

 • Elegantný prepracovaný dizajn so špičkovými materiálmi a profesionálnymi možnosťami pripojenia
 • Lepšia hrateľnosť a odozva vďaka senzorom a ovládačom s nízkou latenciou
 • Viac ako 300 akustických a elektronických zvukov, od tradičných cez moderné až po zvuky svetových nástrojov
 • Nové zvuky SuperNATURAL s autentickou akustikou a odozvou 
 • Pokročilá technológia ZEN-Core Synthesis System pre vintage a moderné syntetizátorové zvuky
 • Dobre čitateľný OLED displej a ergonomické ovládače
 • Možnosť vrstvenia až päťpartových harmónií alebo hrania spolu so skladbou vďaka novej funkcii Drone
 • Bluetooth Audio a MIDI, USB MIDI a klasické MIDI porty
 • Integrovaný reproduktor, konektor pre slúchadlá a napájanie pomocou batérie, aby ste mohli hrať kdekoľvek
 • Editačná aplikácia na vizuálnu kontrolu a podrobné úpravy v mobilných zariadeniach
 • Kvalitné polstrované puzdro na prenášanie s veľkým vreckom pre príslušenstvo
   

Profesionálny Aerophone s prepracovaným dizajnom, špičkovými komponentmi a našimi najpokročilejšími zvukovými procesormi.
 

aerophone

 

Vylepšený expertmi.

Pri vývoji nástroja Aerophone Pro sme oslovili špičkových hráčov na dychové nástroje z celého sveta, aby sme zistili, ako môžeme zážitok z hry na Aerophone posunúť na novú úroveň. Výsledkom ich návrhov je množstvo dômyselných vylepšení, ktoré výrazným spôsobom vylepšili vzhľad, charakter, zvuk a hrateľnosť nástroja. Vznikol tak revolučný dychový nástroj, ktorý hudobníkom poskytol nový expresívny hlas. 

 

aerophone
 

Prepracovaný dizajn.

Už prvý pohľad na Aerophone Pro vám prezradí, že má nový elegantný dizajn a špičkové materiály. Jeho tvar nie len skvele vyzerá, no je aj tenší a ľahšie sa drží. Ovládače sú ľahko dostupné a kompaktné telo s hliníkovými detailmi pôsobí decentne, no zároveň štýlovo. Diskrétny OLED displej je dokonalou súčasťou nástroja a je čitateľný z každého uhla pri akomkoľvek osvetlení.
 

aerophone

 

Hrajte s vášňou.

S nástrojom Aerophone Pro jednoducho popustíte uzdu svojej kreativite a stratíte sa v čase. Prstoklad je rovnaký ako na akustickom saxofóne a obsahuje klapku pre vysoký tón F#, takže už teraz viete, ako sa na ňom hrá. Konfigurovateľné ovládače pre obe ruky a MIDI vstup pre pedálové prepínače výrazne rozširujú vaše možnosti pri hraní. Vďaka rozsiahlemu výskumu a vývoju sú snímače dychu a zahryznutia ešte citlivejšie a expresívnejšie, majú nízku latenciu a konfigurovateľné nastavenia na prispôsobenia sa vášmu jedinečnému štýlu. 
 

roland_aero

 

Autentické zvuky plechových a drevených dychových nástrojov, sláčikových nástrojov a mnohých ďalších.

Aerophone Pro je vybavený zvukmi celej sekcie plechových a drevených dychových nástrojov. Bol vytvorený v spolupráci s profesionálnymi hráčmi na dychové nástroje a má nové vylepšené soprán, alt a tenor saxofóny, nové zvuky trúbky a autentické svetové nástroje, napríklad úžasný nový duduk. Naša technológia SuperNATURAL pretransformuje každý detail vašej hry s realistickou dynamikou, artikuláciou a harmonickými tónmi. Podporovaných je viacero prstokladov a nové možnosti ovládania zabezpečia idiomatické herné techniky na rôznych nástrojov, od klasických až po tie exotické. 
 

roland_aero

 

Naše najlepšie syntetizátorové zvuky.

Vďaka technológii Roland ZEN-Core Synthesis System je Aerophone Pro skvelý dychový syntetizátor. ZEN-Core je naša najnovšia zvuková technológia, ktorou sú vybavené naše vlajkové syntetizátory, napríklad FANTOM a JUPITER-X. Aorophone Pro obsahuje presety vytvorené poprednými svetovými dizajnérmi zvukov dychových syntetizátorov. K dispozícii máte všetko od vintage analógových syntetizátorových zvukov až po moderné hybridné zvuky s expresívnosťou a artikuláciou, ktorú vám môže poskytnúť len dychový nástroj.
 

roland

 

Vstúpte na pódium A aj do štúdia.

Aerophone Pro poskytne ohromujúci a expresívny zážitok z hry v každej situácii. Vďaka odolnej konštrukcii a flexibilným možnostiam audio a MIDI pripojení sa dokonale hodí na koncertovanie aj do produkčného štúdia. Konektor pre slúchadlá, Bluetooth MIDI, integrovaný reproduktor a napájanie prostredníctvom batérie – hrať môžete kedykoľvek a kdekoľvek vás zastihne inšpirácia.
 

roland

 

Správa zvuku.

Pomocou editačných funkcií integrovaných v nástroji Aerophone Pro si môžete jednoducho prispôsobovať zvuky. Detailnejšie úpravy môžete vykonávať prostredníctvom editačnej aplikácie, kde môžete spravovať aj zvukové knižnice. Vďaka voliteľným pamätiam scén a obľúbených zvukov môžete rýchlo prechádzať množstvom zvukov a označením jednoducho vyvolať.