Roland predstavuje bicie TD-27KV V-Drums

roland_v-drums

 

Roland predstavuje TD-27KV V-Drums, súpravu elektronických bicích strednej triedy z oceňovanej série V-Drums. Bicie TD-27KV sú vybavené digitálnymi padmi a najnovším zvukovým procesorom, vďaka ktorým poskytujú špičkovú hrateľnosť a výrazové možnosti vlajkového modelu za dostupnú cenu.

 

Srdce súpravy TD-27KV tvorí nový modul TD-27 s technológiami novej generácie zo špičkového modelu TD-50. Zvukový procesor Roland Prismatic kombinuje strostlivo pripravené vybrané sample s technológiou Behavior Modeling, na ktorej sme pracovali viac ako 20 rokov. Vďaka tomu majú bicie neuveriteľne expresívny a prirodzený charakter. 

Zvuková paleta modulu TD-27, ktorý je vybavený viac ako 700 nástrojmi a 55 továrenskými súpravami, je veľmi rôznorodá. Prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania môžu bubeníci meniť súpravy jednoduchým otáčaním ovládača. Zvuky nástrojov môžu prakticky upravovať pomocou štyroch jednoduchých ovládačov. 
 

roland
 

Vylepšené pady rytmičáku PD-140DS a ride činely CY-18DR sú vybavené sofistikovaným multi-senzorovým systémom, ktorý funguje s digitálnymi Trigger vstupmi modulu TD-27. V spojení s rýchlym a precíznym procesorom poskytujú dokonale prirodzené, rezonujúce a expresívne zvuky a navyše podporujú klasické techniky hrania, napríklad „cross-stick“, stlmenie ride činelu a ďalšie. Súčasťou súpravy sú aj tri prechodové pady PDX-100 s viacvrstvovými sieťovinovými blanami Roland, činelové pady CY-12C a CY-13R, V-Hi-Hat VH-10 a kopákový pad KD-10.

 

Používatelia si môžu prispôsobovať veľký výber integrovaných zvukov. Okrem toho je možné importovať WAV sample cez SD kartu a ľubovoľne ich kombinovať s integrovanými zvukmi. Modul ponúka výstup pre stereo mix a dva priraditeľné priame výstupy. Tie poskytujú flexibilné pripojenie pre živé hranie. K dispozícii sú aj ďalšie Trigger vstupy (jeden digitálny a tri analógové), pomocou ktorých si hráči môžu jednoducho rozšíriť súpravu o ďalšie pady a činely. Pokročilé USB rozhranie modulu TD-27 pre nahrávanie doma aj v štúdiu poskytuje až 28 samostatných audio kanálov pre viacstopovú integráciu s akýmkoľvek DAW softvérom. 

 

v-drums

 

Moduly V-Drums sú známe svojimi praktickými cvičebnými funkciami a modul TD-27 nie je výnimkou. Vďaka Bluetooth pripojeniu môžu bubeníci bezdrôtovo streamovať hudbu zo svojich telefónov do modulu a hrať spolu s ňou. Pomocou analógového mixážneho vstupu sa dajú jednoducho spájať vstupné zvuky použitím špeciálneho ovládača na paneli. K dispozícii je tiež množstvo funkcií na precvičovanie rytmu a ďalších základných zručností. Používatelia si môžu navyše svoje vystúpenia kedykoľvek nahrať stlačením jediného tlačidla. Nový špeciálny audio obvod na monitorovanie zvukového modulu TD-27 pomocou slúchadiel poskytuje jasný a vyvážený zvuk, takže každé cvičenie a hranie bude pohodlné a zábavné. 

    

Viac informácií o súprave TD-27KV V-Drums nájdete na adrese Roland.com.