Roland RD-88 a pódium je vaše

rd-88

 

Piana série RD sú už viac ako 30 rokov voľbou profesionálnych klávesákov a objavujú sa na pódiách po celom svete. Teraz môžete mať uznávaný zvuk a vlastnosti pián RD v ľahšej, prístupnejšej a cenovo prijateľnejšej verzii.

•Ľahký a kompaktný dizajn zaručuje jednoduché prenášanie a používanie

•Klaviatúra Ivory Feel (PHA-4) poskytuje prvotriednu hrateľnosť

•Nové piana a elektrické piana SuperNATURAL prevzaté z uznávanej série RD

•Jednoduché používateľské rozhranie, optimalizované s dôrazom na hranie

•Tri zóny s externým ovládaním a integrácia do softvéru Apple MainStage

•Výkonný systém reproduktorov

rd-88

 

Prvotriedna hrateľnosť.

Už viac ako tri desaťročia sú piana série RD voľbou profesionálov a noc čo noc sa objavujú na pódiách po celom svete. Jedným z hlavných dôvodov je ich hrateľnosť praktickosť a pocit vzájomného prepojenia s nástrojom pri hraní. K dispozícii máte odolné ovládače a spoľahlivú klavírnu mechaniku, ktorá pri hre pôsobí prirodzene a nie je tuhá ani príliš mäkká. 

 

Autentické zvuky.

Skvelé koncertné piano potrebuje autentický zvuk s charakterom. RD-88 čerpá z bohatej histórie série RD a prináša nové piana a elektrické piana SuperNATURAL, ktoré dokážu úžasným spôsobom meniť zvuky jednoduchým otočením niekoľkých ovládačov. Vybrali sme pre vás všestranné akustické a elektronické zvuky z predchádzajúcich modelov, ktoré využívajú rovnaký zvukový procesor ako naše vlajkové syntetizátory.
 

rd-88

 

Osviežujúca jednoduchosť.

Vďaka intuitívnym ovládačom a prehľadnému usporiadaniu si ovládanie piana RD osvojíte ľahko a rýchlo. RD-88 sa v tomto nelíši a poskytne vám všetko, čo potrebujete na presvedčivé a expresívne vystúpenie. Základné ovládače sú jasne označené a vždy v dosahu, takže môžete rýchlo nájsť svoje obľúbené zvuky, pridať efekty alebo upravovať vyváženie zvuku s ohľadom na priestor, v ktorom hráte.

 

Integrácia softvérových syntetizátorov.

Niekedy potrebujete použiť špecifický zvuk alebo jedinečné charakteristiky konkrétneho softvérového syntetizátora alebo knižnice samplov. RD-88 disponuje troma zónami, ktoré možno nakonfigurovať internými zvukmi alebo do nich integrovať a ovládať v nich softvérové syntetizátory z programu Apple MainStage. Vďaka tomu môžete ľahko do svojho živého vystúpenia pridať zvuk vášho obľúbeného softwarového syntetizátora a zmiešať ho s paletou zvukov integrovaných v RD-88.

rd-88
 

Zapadne do vášho životného štýlu.

Čistý a kompaktný dizajn RD-88 dokonale zapadne do vášho životného štýlu. Vďaka ľahkej a odolnej konštrukcii je jeho prenášanie a nastavenie jednoduché aj na malých pódiách alebo v stiesnených priestoroch skúšobne. Integrovaný systém výkonných reproduktorov je veľmi praktický, pretože vám umožňuje pohodlne hrať bez veľkého prepájania.


 

 

Článok patrí k časopisu: