Speváčka Kristina Sabo so svojou kapelou Leisure vydáva debutový album Erotické besnenie.

 

Speváčka Kristina Sabo po rádiovom úspechu singla Lucky You Can Pay My Bills vydáva so svojou kapelou Leisure debutový album Erotické besnenie. Sama Kristina na sociálnych sieťach uvádza, že ide o „najlepší rockový album roka s najlepším zvukom“, na čom má veľký podiel uznávaný producent Milan Cimfe, spoločne s ktorým album nahrávala v českých SONO Studios, kde nahrávali mená ako David Bowie, Lucie, Kabát, alebo Wanastowi Vjecy.

Kristina Sabo & Leisure - „prelet“ albumom Erotické besnenie: 

 

 

Na debute Kristina s kapelou predstaví desať nových autorských piesní, na ktorých sa pri nahrávaní podieľalo niekoľko hudobníkov, medzi nimi aj uznávaný kontrabasista Jiří Slavík, ocenený cenou Anděl. Počas pôsobenia kapela zmenila smer a namiesto angličtiny vydáva album primárne v slovenčine. Z predchádzajúceho obdobia sa na nosič dostali dve skladby s anglickými textami - Lucky You Can Pay My Bills a Soulmates. Ako sami zakladajúci členovia Kristina a Tom Sabo tvrdia „Bola by škoda, aby našim textom nerozumel každý Slovák a Čech, na to sú príliš dobré a s výsledkom v slovenčine sme maximálne spokojní.“


 

 

Kapela tento rok po prvýkrát vystúpila na festivale Topfest, kde odohrala úspešný koncert a po vydaní debutu plánuje v koncertovaní pokračovať a pripravovať ďalší album.

Na otázku, či nie je sebavedomie kapely prehnané, Kristina a Tom odpovedajú: „Je zbytočné hovoriť o tom, prečo je náš album najlepší, treba si ho vypočuť a bude to každému jasné.“

Album Erotické besnenie vyšiel v digitálnej podobe a tiež na CD ako digipack s bookletom s textami. Ide o komplexnú autorskú výpoveď mladej speváčky s nezameniteľnou farbou hlasu, ktorá je autorkou hudby, textov aj grafického dizajnu.

Kristina & Leisure naživo predstavia album Erotické besnenie klubovému publiku na jar 2018.

 

 

Kristina Sabo & Leisure linky

Album na vypočutie / stiahnutie / zakúpenie: https://leisurerocks.bandcamp.com/releases

Web: www.leisure.rocks/

FB: www.facebook.com/bandleisure

Youtube: www.youtube.com/c/leisurerockssk

Instagram K. Sabo: https://www.instagram.com/kris_sabo_leisure/