Bratislava

47. Gitarový festival J. K. Mertza * Bratislava, 25. – 29. 6. 2023

Zaznie predovšetkým hudba klasickej gitary, no na svoje si prídu aj milovníci pôvodnej hudby Latinskej Ameriky. 

Gitarový mág Steve Vai prichádza na Slovensko!

vai

Steve Vai oznámil návrat do Európy a mieri aj na Slovensko! V piatok 14. apríla 2023 vystúpi v Bratislave v Refinery Gallery v rámci Inviolate World Tour.

Na showcase Weltschmerzen vydavateľstva sa predstaví významná producentka Puce Mary (DK)

Medzi vystupujúcimi umelcami*kyňami reprezentujúcimi slovenský experimentálny label Weltschmerzen budú Boris Vitázek, András Cséfalvay, Tittingur x Pain Palace a Zaffer 9.

Famózny Stanley Clarke v máji v Bratislave

stanley_clarke

V bratislavskom Stars Auditoriu 9. mája 2023 zahrá najväčšie hity legendárneho albumu Romantic Warrior kapely Return To Forever.

Marika Gombitová sa usilovne pripravuje na koncert a teší sa na hostí a fanúšikov

marika_gombitova

“Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie,” povedala o výbere skladieb Marika Gombitová

Simply Red sa na Slovensku predstavia už začiatkom decembra. Vieme, čo v Bratislave zahrajú!

hucknell

Úspešné anglické zoskupenie Simply Red, v rámci svojho “Blue Eyed Soul - All The Hits Live“ turné, aktuálne brázdi naprieč Európou. Bratislavská zastávka je naplánovaná na 3.12.2022.

STING to v hlavnom meste, s vynoveným MY SONG koncertom, rozbalí už o pár dní! Košice jasali, načo sa môže tešiť Bratislava?

Po mimoriadne úspešnom koncerte v Košiciach, v rámci MY SONGS Tour, sa STING teší aj na bratislavské publikum! Svoje najväčšie hity, ale aj novinky z albumu The Bridge, predstaví na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu už čoskoro!

Benefičný koncert Šťastné hviezdy hostil hudobné hviezdy

Prvý ročník, nové podujatie. To sme tu veru už dávno nemali. 18. septembra 2022 sa to udialo.