Bratislava

IL DIVO – 20 ROKOV NA SCÉNE * V septembri aj v Bratislave!

il_divo

Multiplatinová spevácka skupina IL DIVO, založená na klasickej hudbe, sa predstaví 28. septembra 2024 v bratislavskej Peugeot aréne s čerstvo vydaným albumom XX, ktorý zhrnie ich dvadsaťročnú tvorbu.

The Tiger Lillies – prekliati námorníci s dušou šansoniérov

tiger_lilies

Táto šou vzbudila veľký ohlas a rešpekt vyjadrili renomované médiá: London Evening Standard ju charakterizoval ako melodrámu o bizarnej kráse. The Times tvrdí, že v ideálnom svete by The Tiger Lillies reprezentovali Veľkú Britániu na Eurovízii.

47. Gitarový festival J. K. Mertza * Bratislava, 25. – 29. 6. 2023

Zaznie predovšetkým hudba klasickej gitary, no na svoje si prídu aj milovníci pôvodnej hudby Latinskej Ameriky. 

Gitarový mág Steve Vai prichádza na Slovensko!

vai

Steve Vai oznámil návrat do Európy a mieri aj na Slovensko! V piatok 14. apríla 2023 vystúpi v Bratislave v Refinery Gallery v rámci Inviolate World Tour.

Na showcase Weltschmerzen vydavateľstva sa predstaví významná producentka Puce Mary (DK)

Medzi vystupujúcimi umelcami*kyňami reprezentujúcimi slovenský experimentálny label Weltschmerzen budú Boris Vitázek, András Cséfalvay, Tittingur x Pain Palace a Zaffer 9.

Famózny Stanley Clarke v máji v Bratislave

stanley_clarke

V bratislavskom Stars Auditoriu 9. mája 2023 zahrá najväčšie hity legendárneho albumu Romantic Warrior kapely Return To Forever.

Marika Gombitová sa usilovne pripravuje na koncert a teší sa na hostí a fanúšikov

marika_gombitova

“Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie,” povedala o výbere skladieb Marika Gombitová