Colours 2018

Pulzujúci Electronic stage na Colours of Ostrava ovládnu belgická Charlotte de Witte, dánsky Kölsch aj rakúski HVOB

charlotte_de_witte

Na špeciálnej Electronic stage festivalu Colours of Ostrava predvedú tento rok svoju hravosť a silu skúsené formácie, ale aj čerstvé osobnosti z oblasti súčasnej progresívnej elektroniky.

Festival Colours of Ostrava ohlasuje N.E.R.D na čele s Pharellom Williamsom

Kapela N.E.R.D rozšíri zoznam tohtoročných premiér (koncertov v ČR), ktorý zahŕňa aj Jessie J, Grace Jones, London Grammar, Ziggy Marleyho alebo Calexico.

Extravagantná jamajská speváčka Grace Jones vystúpi na Colours of Ostrava

grace_jones

Hedonická disco kráľovná, futuristický androgýn, ikona queer, neľútostná filmová Bondgirl, umelecká múza Andy Warhola aj Helmuta Newtona a jedna z najkrajších a najprovokatívnejších žien 20. storočia.

Jessie J na Colours of Ostrava! Britská speváčka vystúpi prvýkrát v Českej republike

jessie_j

Medzinárodný festival Colours of Ostrava oznamuje ďalšiu koncertnú premiéru: britskú speváčku Jessie J, ktorá patrí k najväčším globálnym hviezdam súčasnosti.

Novinky na Colours of Ostrava: Kaleo, Future Islands, Calexico aj Paul Kalkbrenner

Nové ohlásené mená potvrdzujú obrovskú žánrovú pestrosť - od tanečného optimistického popu, cez blue-rock, sofistikovanú elektroniku až po indie-rock zmiešaný s mexickou hudbou...

Ziggy Marley na Colours of Ostrava 2018! Osemnásobný držiteľ Grammy vystúpi prvýkrát v Českej republike

ziggy_marley

“Reggae je mantra a meditácia. Reggae je rytmus a vedomie. Jeho potenciál je nekonečný,” hovorí Ziggy Marley. Tento osemnásobný držiteľ Grammy a najstarší syn legendy Boba Marleyho vystúpi v Českej republike prvý krát a to na festivale Colours of Ostrava 2018.