Tatra Flowers 2018 štartuje už zajtra - užite si sobotu plnú umenia a zážitkov zadarmo a vyzerá to tak, že v peknom počasí

tatra_flowers

V sobotu 1. septembra Tatry druhý rozkvitnú umením a zážitkami vďaka festivalu Tatra Flowers.

"Predpovedˇpočasia ešte pred pár dňami nevyzerala veľmi pozitívne, dnes však vidíme, že počasie sa umúdrilo a posledný prázdninový víkend, obzvlášť sobota, bude v Tatrách veľmi príjemná.
Jemná oblačnosť, bez dažďa a bude aj slniečko. Tešíme sa veľmi z tohto faktu a veríme, že návštevníci si prídu vychutnať náš program, ktorý sme pre nich pripravili.
 
Žiadny z umelcov nám nehlásil akékoľvek problémy, chorobu, alebo čokoľvek, čo by mu znemožnilo účasť na Tatra Flowers, tešiť sa teda môžete na kompletný program"
Pozýva návštevníkov Tatier organizátor festivalu František Tököly

Program sa začína už dnes, presne o polnoci z piatka na sobotu, originálnym polnočným koncertom Michala Matejčíka a Lucie Harvanovej.

tatra_flowers
Kompletný program festivalu nájdete TU
 

 
Následne počas celého dňa festival rozkvitne na 7 miestach, prinesie desiatku hodobných programov, jednu filmovú projekciu s Petrom Hámorom a enviromentálno - zážitkovú zónu na Popradskom Plese, ktorú organizátori pripravili v spolupráci s TANAPom.
 

Z desiatky programov je potrebné zakúpiť si lístky iba na jeden, je ním večerná párty v Humne v Tatranskej Lomnici, kde vystúpi Katarzia a svoj DJský set tu zahrá v sobotu o polnoci B-Complex.
Vstupenky do Humna si môžete zakúpiť aj priamo na mieste.

Všetky ostatné koncerty sú pre verejnosť zadarmo, upozorňujeme však, že na 2 koncerty harfistu Michala Matejčíka a husľovej virtuózky Lucie Harvanovej je potrebné vyzdvihnúť si lístky kvôli obmedzenej kapacite v Tricklandii v Starom Smokovci, alebo v Dobrej Hračke v Tatranskej Lomnici. - ešte ich pár ostalo.

TANAP zóna na Popradskom plese a koncerty na Hrebienku, Sklanatom plese a v parku v Tatranskej Lomnici sú zadarmo a nie je ani potrebné zabezpečovať si na ne žiadne lístky, stačí proste prísť.

"Srdečne všetkých pozývame v sobotu do Tatier, všetko máme pripravené a keď naozaj vyjde predpoveď počasia tak, ako vyzerá dnes ráno, určite prinesieme návštevníkom Tatier jedinečný deň plný umenia a zážitkov a urobíme všetko preto, aby si to ľudia naozaj užili", dodáva František Tököly