TR-6S Rhythm Performer * Malé rozmery. Veľké beaty

 

tr-6

 

Rytmery Roland TR ovplyvňujú hudbu už viac ako 40 rokov a v súčasnosti sú rovnako vplyvné ako v minulosti. Kompaktný a cenovo dostupný TR-6S je odvodcený z obľúbeného modelu TR-8S a má rovnako intenzívny zvuk ako jeho starší súrodenec. Zdvihnite vaše rhythm tracky na novú úroveň, vytvárajte beaty za pochodu a užívajte si jednoduchú produkciu. S TR-6S je zvuk klasických trackov, súčasných trendov a hitov budúcnosti vždy na dosah ruky.

 

·       Šesťstopová verzia modelu TR-8S v kompaktnom a cenovo dostupnom prevedení

·       Detailné modelovanie obvodov Roland TR-808, TR-909, TR-606, TR-707 a ďalších

·       Najväčšia knižnica samplov s podporou vlastných používateľských samplov

·       FM zvukový procesor s futuristickými zvukmi

·       Mixujte a spájajte zvuky pre exotické hybridné súpravy bicích

·       Pokročilý sekvencer s podkrokmi, flamami, krokovou slučkou, nahrávaním pohybu a ďalšími funkciami

·       Napájanie pomocou AA batérií alebo USB

·       Funguje aj ako kvalitné USB Audio/MIDI rozhranie

tr-6

Kompaktný rytmer so šiestimi stopami autentických TR zvukov, samplov, FM tónov a efektov.

 

Šesť stôp rytmického blaha.

TR-6S ponúka šesť stôp pokročilého sekvencovania bicích a ikonické rytmické zvuky hudobnej histórie. To všetko v batériou napájanom zariadení, ktoré sa zmestí kamkoľvek. Rovnako ako všetky rytmery Roland je aj tento zábavný a inšpiratívny. Vďaka známemu krokovému sekvenceru a špeciálnym faderom a ovládačom môžete jednoducho vytvárať vlastné beaty s využitím inštinktívneho praktického ovládania.

tr-6

 

Všetky zvuky a ešte oveľa viac.

TR-6S prichádza s autentickými replikami legendárnych rytmerov Roland, ktoré desaťročia definovali žánre a hudobnú kultúru, vrátane 808, 909, 707 a 606. Nie sú to balíky samplov ani lacné kópie. Sú to živé repliky, ktoré znejú a správajú sa ako ich vintage verzie. Navyše môžete tieto zvuky mixovať a spájať s presetmi a vlastnými samplami a futuristickými FM tónmi, a vytvárať tak exotické hybridné súpravy, ktoré budú reflektovať váš jedinečný vkus a štýl.

 

tr-6

 

Zlatý štandard v programovaní bicích.

Zvuk súčasnej hudby veľa vďačí klasickému krokovému sekvenceru, najmä typu TR-REC, ktorým boli vybavené prvé rytmery Roland. TR-6S využíva rovnaký overený prístup, vylepšený o nahrávanie v reálnom čase a moderné funkcie, ako napríklad sub-stepy pre rapkavé sekvencie a motion-recording pre rytmy, ktoré sú neustále v pohybe. 

 

tr-6

 

Všestranné efekty.

Vďaka množstvu kvalitných efektov rytmera TR-6S môžete vytvárať úderné, priestorové, hrejivé alebo drsné zvuky. Základné kompresory a ekvalizéry máte na dosah ruky, rovnako ako efekty Reverb, Delay, a modulačné efekty. Prekročte hranice svojej kreativity vďaka filtrom, LFO oscilátorom a novým divokým efektom, ktoré otvárajú úplne nový hudobný svet.

 

tr-6

 

Praktickosť a flexibilita.

TR-6S je navyše kvalitné USB Audio/MIDI rozhranie, ktoré dokonale zapadne do mobilných alebo minimalistických produkčných zostáv. Hodí sa aj do tých najmenších štúdií alebo koncertných zostáv, aby ste mohli tvoriť hudbu kdekoľvek vás prepadne inšpirácia.

tr-6