V Opuse vychádza PRÍBEH skupiny INÉ KAFE na LP aj CD

ine_kafe

 

 

Po veľmi úspešnom platinovom albume Je tu niekto? vydala v roku 2001 skupina INÉ KAFE ďalší album Príbeh. Vratko Rohoň a jeho partia sa opäť predstavili vo vrcholnej autorskej aj interpretačnej forme a priniesli presne to, čo ich publikum očakávalo - priamočiary a nezameniteľný punk rock s popovými prvkami, ktorý vďaka jeho autentickosti spoznáte na prvé počutie. 

 

“Album Príbeh vyšiel v roku 2001. Keď v roku 2000 vyšiel album Je tu niekto?, sľúbili sme vydavateľovi, že do roka a do dňa nahráme ďalší album. Tak sme vymýšľali skladby, ako sa dalo. Na turné, doma, v aute. Napríklad skladba Prečo je to tak? vznikla na hoteli v Lúčenci. Mnohí hovoria, že tento album je "najmäkší" a zrejme majú pravdu. Potom aj predtým sme mali omnoho tvrdšie platne. Je to ale zásadný album našej kapely, mal obrovský úspech v čase vydania a mnohé skladby z neho sú základom koncertného playlistu skupiny. Napr. Ružová záhrada, Ďakujeme vám, Biely hotel, Prečo je to tak?, Kašovité jedlá alebo Záverečná, ktorá je najpopulárnejšou skladbou na Youtube. Album má fantastický obal, asi najzaujímavejší zo všetkých. Kreslil ho Danglár a je ako komiks, urobený z textov skladieb. Príbeh na vinyle je ideálnou zberateľskou pochúťkou,”  komentuje súčasné vydanie albumu Vratko Rohoň.

 

Nový Populár 3/2020 práve v predaji - objednať TU

novy_popular_3-20

 

 

Skupina INÉ KAFE spieva a hraje v zložení: Vratko (spev, gitary, vokály, zbory), Forus (basa, vokály, zbory, gitara), Tibor (gitary, zbory), Dano (bicie, zbory, perkusie) a hostia: Fernet, Maťo Máček (vokály)

 

Počúvajte a sťahujte na digitálnych službách

 

 

 

 

Zoznam skladieb na CD a LP:

01. A1 PRÍBEH

02. A2 AKVÁRIUM

03. A3 ĎAKUJEME VÁM

04. A4 BIELY HOTEL

05. A5 TELEFÓNNE ČÍSLO

06. A6 TOTO LETO

07. A7 RUŽOVÁ ZÁHRADA           

08. A8 HRA NA DIAĽKU

09. B1 TERMÍNY

10. B2 ZÁVEREČNÁ

11. B3 SPOLOČNÉ?

12. B4 PREČO JE TO TAK?

13. B5 MASKY

14. B6 O ČOM TO JE?

15. B7 PLÁN

16. B8 OBKRESLENÝ NA CHODNÍK

17. B9 KAŠOVITÉ JEDLÁ

 

Obal priložený

 

Fcbk Warner Music Slovakia

Fcbk OPUS