Vreckový efektový procesor Pocket GT (novinka BOSS)

boss_gt5

 

Pocket GT prináša zábavný nový spôsob cvičenia, jamovania a zlepšovania sa. Tento vreckový efektový procesor v sebe spája špičkové gitarové zvuky BOSS a učenie cez YouTube. Môžete ho spárovať so smartfónom alebo tabletom a vytvoriť si tak špičkové prenosné cvičebné štúdio. 

Sledujte obsah z YouTube v doplnkovej aplikácii BOSS Tone Studio a vytvárajte si zoznamy skladieb, nastavujte značky slučiek a využívajte mnoho ďalších funkcií. Získajte prístup k nástrojom na detailné úpravy a vytvárajte zvuky slávnych hráčov alebo svoje vlastné zvuky. Vďaka funkcii automatického prepínania pamätí môžete navyše meniť zvuky počas prehrávania videa na YouTube.

Pocket GT je vybavený aj ďalšími skvelými funkciami, ako je napríklad streamovanie hudby cez Bluetooth, podpora USB Audio rozhrania a ďalšie. Je to dokonalý spoločník pre každého gitaristu.

 

•                Kompaktný efektový procesor so skvelými cvičebnými funkciami

•                Doplnková aplikácia BOSS Tone Studio s integrovaným prehliadačom YouTube a nástrojmi na detailné úpravy zvuku

•                Možnosť vytvárania zoznamov video skladieb a nastavenia A/B značiek opakujúcich sa sekcií 

•                Priradzovanie pamätí k značkám a automatická zmena zvukov počas prehrávania videa 

•                Originálny GT zvukový procesor s viac ako 100 zosilňovačmi a efektmi a nulovou latenciou

•                99 používateľských pamäti (nastavenia zosilňovačov a efektov kompatibilné s pedálovým gitarovým procesorom GT-1)

•                Bezdrôtové streamovanie hudby cez Bluetooth alebo pripojenie cez konektor Aux In

•                Ovládanie prehrávania skladby/videa pomocou špeciálnych hardvérových tlačidiel

•                Funkcia Center Cancel znižuje hlasitosť gitarových sól a vokálov vo videách a hudobných skladbách

•                Integrovaná nabíjateľná batéria s výdržou až štyri hodiny

•                Ladička s osobitným tlačidlom na rýchle zapnutie

•                USB Audio rozhranie na nahrávanie v počítačovom hudobnom softvéri

•                Možnosť stiahnutia ďalších patchov zo služby BOSS Tone Central

 

 

 

 

Budúcnosť výučby gitary

Vďaka Pocket GT je učenie s YouTube jednoduchšie a produktívnejšie. Tento miniatúrny hardvérový nástroj je vybavený zvukovým procesorom a zvukovými pripojeniami. Súčasťou doplnkovej aplikácie BOSS Tone Studio je prehliadač YouTube, ktorý streamuje zvuk do procesora Pocket GT  Vďaka týmto funkciám je nastavovanie jednoduché a nie je potrebné prepínať aplikácie. Môžete si teda vychutnávať gitarový zvuk štúdiovej kvality a zároveň sledovať online lekcie a jamovať spolu s videami.

 

boss_gt5

 

Zlepšujte sa rýchlejšie vďaka praktickým nástrojom

Aplikácia BOSS Tone Studio je vybavená nástrojmi, ktorými zintenzívnite svoje cvičenie. Vytvorte si zoznam skladieb z YouTube na rýchle prehrávanie a pomocou slučky opakujte vybrané sekcie na cvičenie. Ak chcete jamovať so sprievodnými skladbami alebo inými skladbami na YouTube, vďaka automatickému prepínaniu používateľských pamätí to hravo zvládnete. Môžete si napríklad nastaviť neskreslený clean zvuk pre slohy, zvuk s efektom pre refrény high-gain zvuk s efektom Echo pre sólo – všetky tieto zvuky sa budú meniť v reálnom čase počas prehrávania videa. 

 

pocket_gt5

 

Špičkové GT zosilňovače a efekty

Pocket GT je vybavený rovnakým zvukovým procesorom ako najpredávanejší pedálový procesor GT-1. Do vrecka sa vám teda vmestí 100 špičkových zosilňovačov a efektov. 99 pamätí obsahuje naprogramované zvuky, no tie si môžete prispôsobovať alebo si môžete vytvárať svoje vlastné. Keďže základ procesorov Pocket GT aj GT-1 je rovnaký, uložené zostavy zosilňovačov a efektov sa dajú vymieňať prostredníctvom príslušných editorov BOSS Tone Studio.

pocket_boss
 

Priame ovládanie hardvéru

Vďaka jednoduchému, no praktickému rozhraniu procesora Pocket GT máte poruke množstvo základných funkcií. Špeciálnym ovládačom si môžete vyberať pamäte, môžete ladiť gain zosilňovača a úrovne efektov a jedným stlačením zapnúť ladičku. K dispozícii sú aj tlačidlá na diaľkové ovládanie, ktoré poskytujú rýchly prístup k prehrávaniu obsahu na YouTube. Spínačom Center Cancel môžete jednoducho znížiť hlasitosť vokálov a gitarových sól v skladbách a zahrať si ich sami. 

boss_gt5

Streamovanie cez Bluetooth, USB Audio a ďalšie funkcie

Pocket GT nefunguje len s YouTube, cez Bluetooth môžete streamovať a hrať spolu so skladbami takmer z každej hudobnej aplikácie. K dispozícii je aj konektor Aux In, ktorý sa dokonale hodí na pripojenie hudobného prehrávača, drum machine alebo iného zariadenia bez rozhrania Bluetooth. Ak tvoríte hudbu pomocou počítača, Pocket GT môžete používať na nahrávanie gitarových stôp do DAW programu cez USB. Ak hľadáte zvukovú inšpiráciu, v službe BOSS Tone Central nájdete množstvo skvelých patchov na stiahnutie.

pocket