Bose Professional predstavuje S1 Pro viacpolohový PA systém

Nový prenosný Bose S1 Pro je výkonný PA systém, podlahový monitor, gitarové kombo a Bluetooth® prehrávač v jednom

 

bose_s1

Bose Professional predstavuje najnovší prírastok do profesionálnej rady prenosných produktov Bose®. Multipolohový S1 Pro PA systém je ultimátnym riešením all-in-one, PA systém, podlahový monitor, gitarové kombo a Bluetooth® hudobný systém. Navrhnutý je predovšetkým pre spevákov, pesničkárov, DJ-ov a ďalších hudobníkov, pričom konštrukčne vychádza z technológie vyvinutej pre prenosné reproduktory Bose L1® a F1. S1 Proposkytneskvelý zvuk kdekoľvek a kedykoľvek, ponúka neobyčajnú kombináciu výkonu, prenositeľnosti a všestrannosti. 

 

S iba 6,8 kg a pri rozmeroch 330 x 241 x 286 mm (vôjde sa do priestoru pre príručnú batožinu v lietadle) je ultra-prenosný a pritom dostatočne robustný, určený pre jednoduchú prepravu pomocou pohodlnej rukoväti. 

 

bose_s1S1 Pro môže byť používaný v štyroch rôznych polohách tak, aby vyhovoval širokému spektru aplikácií – naklonený k zemi, položený na stole, namontovaný na reproduktorovom stojane alebo umiestnený na boku (ako podlahový monitor). Vstavané snímače detekujú polohu reproduktoru a spúšťajú funkciu Auto EQ, ktorá automaticky upravuje vnútorné nastavenie systému pre každé umiestnenie / aplikáciu, čo zaistí, že reprodukcia bude vždy optimálna bez ohľadu na inštalačnú polohu. 

 

S1 Pro obsahuje  trojkanálový mix, ovládacie prvky reverb, basov a výšok sú na dvoch kanáloch s combo konektormi XLR, tretí kanál je buď na 3,5 mm Jack line-in alebo bezdrôtové pripojenie Bluetooth®. Konektor line-out umožňuje jednoduché rozšírenie do ďalších systémov. 

 

Vďaka Bluetooth možno ľahko prehrávať z mobilného zariadenia, na ostatných vstupoch je skvelý zvuk vďaka integrovanému spracovaniu ToneMatch®. Okrem toho môžu užívatelia využívať voliteľný lithium-iontový akumulátor, na využívanie sytému na cestách bez prístupu k 230V zásuvke. Inteligentné nabíjacie obvody ponúkajú možnosť rýchleho nabitia akumulátora, alebo využiť plného výkonu so súčasným dobíjaním.

 

novy_popular_1_2018
Podrobný test Bose S1 Pro
nájdete v časopise 
Nový Populár 1/2018
(práve v predaji) 

Bose S1 Pro vlastnosti:

  • Hlasná a kvalitná reprodukcia z malého, praktického systému, ktorý je pripravený kdekľovek a kedykoľvek
  • Ľahká, ultra prenosná konšturkcia je navrhnutá pre bezproblémovú prepravu za pomoci pohodlnej rukoväti
  • Integrovaný trojkanálový mixážny pult ponúka nezávislé ovládacie prvky ToneMatch, Reverb a EQ na dvoch kanáloch (XLR / Jack 6,3mm), s vyhradeným kanálom pre káblové (Jack 3,5 mm) alebo bezdrôtové Bluetooth hudobné zdroje (ponúkajúce streaming z mobilních zariadení s jednoduchým párovaním)
  • Automatický ekvalizér zaisťujúci nejlepší zvuk podľa orientácie s umiestnením systému
  • Kompatibilita so štandardným reproduktorovým stojanom v priemere 35 mm
  • Voliteľný lithium-iontový akumulátor umožňuje využívať systém kdekoľvek po dobu niekoľkých hodín
  • Doplnkový transportný kufrík v štýle batohu so špeciálnym úložným priestorom pre káble a príslušenstvo

 

The S1 Pro je aktuálne dostupný, MOC 599,- EUR s DPH (volitelný akumulátor, MOC 149,- EUR s DPH). www.basys.sk

Článok patrí k časopisu: