BOSS Katana-Air * Špičkový zvuk, bez káblov (prenosné gitarové kombo)

katana-air

Predstavujeme Katana-Air, prvý kompletne bezdrôtový gitarový zosilňovač na svete. Katana-Air s inovatívnou bezdrôtovou technológiou BOSS vás pri hraní a skúšaní oslobodí od gitarových káblov. Vďaka napájaniu z batérií sa nemusí pripájať do siete, takže hrať môžete doslova kdekoľvek.

Napriek kompaktnej veľkosti produkuje Katana-Air zvuk špičkovej kvality. Tento bezdrôtový zázrak je vybavený zvukmi a efektmi profesionálnych zosilňovačov Katana a prináša špičkové gitarové zvuky pre každý hudobný štýl. Pomocou špeciálnej aplikácie môžete bezdrôtovo upravovať a organizovať zvuky, hrať do skladieb streamovaných zo smartfónu a ešte viac si tak užívať hranie bez káblov. S inovatívnym zosilňovačom Katana-Air a vašou obľúbenou gitarou bude hranie pohodlné a inšpirujúce.

 

 

 

•          Kompletne bezdrôtový gitarový zosilňovač s novou technológiou BOSS prináša špičkový zvuk s ultra nízkou latenciou

•          Špeciálny bezdrôtový vysielač sa dá pripojiť ku každej elektrickej gitare; nabíja sa v doku zosilňovača

•          Vysielač umožňuje 12 hodín hrania na jedno nabitie. Ak nerozpozná žiadnu aktivitu, automaticky sa prepne do pohotovostného režimu, aby sa šetrila energia batérie

•          Vďaka technológii snímania pohybu sa vysielač sa vysielač ihneď prepne z režimu šetrenia energie, a je tak vždy pripravený na hru

•          Špičkové zvuky, prebraté z koncertných zosilňovačov Katana s piatimi jedinečnými charaktermi zosilňovača a prístup k viac ako 50 efektom BOSS svetovej kvality

•          Šesť pamätí pre uloženie obľúbených nastavení zosilňovača a efektov

•          Výkonný systém stereo reproduktorov s komplexným zvukom a až 30 Wattov výkonu*

•          Pomocou aplikácie BOSS Tone Studio pre iOS a Android môžete zvuky upravovať a organizovať bezdrôtovo

•          Hrajte do hudby bezdrôtovo streamovanej z mobilného zariadenia cez Bluetooth®

•          Zosilňovač sa dá napájať 8 batériami veľkosti AA alebo dodaným sieťovým adaptérom

•          Vstup AUX pre pripojenie káblových zariadení a slúchadlový/nahrávací výstup na tiché skúšanie a hudobnú produkciu  

*30 Wattov dosahuje zosilňovač Katana-Air pri pripojení k sieti, 20 Wattov, keď je napájaný batériami.

 

 

Jamovanie aj cvičenie, prakticky a pohodlne

Vďaka špičkovému zvukovému procesoru Katana a bezdrôtovej technológii si so zosilňovačom Katana-Air môžete kedykoľvek a kdekoľvek dopriať skvelý, dynamický gitarový zvuk a efekty BOSS. Preto môžete hrať častejšie, zlepšovať sa a viac sa pri hraní baviť. Ak si chcete jamovať doma, nepotrebujete veľkú zostavu a nemusíte sa ani spoliehať na suchý škatuľový zvuk mini zosilňovača. Jednoducho zapojte vysielač zosilňovača Katana-Air do gitary a hrajte so skvelým zvukom po celej miestnosti. Vďaka kompaktným rozmerom a možnosti napájania z batérie je Katana-Air skvelým spoločníkom na cestách, večierkoch a pri jamovaní s priateľmi. 
 

katana_air

 

Bezdrôtová technológia BOSS

V útrobách zosilňovača Katana-Air je nová digitálna bezdrôtová gitarová technológia s nízkou latenciou. Vďaka tomu má zosilňovač transparentný zvuk s veľmi rýchlou odozvou bez oneskorenia a výpadkov. Špeciálny bezdrôtový vysielač s indikátormi napájania a stavu batérie sa dá pripojiť k akejkoľvek elektrickej gitare. Praktický dokovací port na zosilňovači nabíja batériu a vysielač, ktorý na jedno nabitie zaistí až 12 hodín nepretržitého hrania.  

katana_air

 

Vždy pripravený na hranie

Zosilňovač Katana-Air je pripravený na hranie vždy, keď vás kopne múza. Inteligentný pohotovostný režim šetrí batériu pri nečinnosti, a prebudí zariadenie, keď vysielač zaznamená pohyb. To znamená, že vysielač môžete nechať pripojený ku gitare a zosilňovač jednoducho zapnúť tak, že vezmete nástroj do ruky. Keď prestanete hrať, vysielač sa prepne do pohotovostného režimu, aby sa šetrila batéria. Vysielač okrem toho po pripojení k doku automaticky vytvorí optimálne bezdrôtové pripojenie, takže nie je potrebné žiadne zložité nastavovanie.

 

 

Špičkové zvuky zosilňovačov a efektov Katana

Zosilňovač Katana-Air je vybavený rovnakými zvukmi a ovládačmi zvuku ako profesionálne zosilňovače Katana, a ponúka inšpiratívne zvuky pre každý štýl. Päť jedinečných charakterov zosilňovača prináša paletu nových zvukov, od čistého jasného Clean až po špeciálny high-gain Brown sound. Ak máte akustickú gitaru, padne vám vhod nastavenie Acoustic. Zosilňovač poskytuje integrovaný prístup k vyše 50 efektom BOSS vrátane efektov Mod, Delay, a Reverb optimalizovaných pre stereo reproduktorový systém zosilňovača Katana-Air. Do šiestich pamäti môžete kedykoľvek uložiť obľúbené nastavenia zosilňovačov a efektov.

 

 

 

BOSS Tone Studio pre zariadenia so systémom iOS a Android

Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth je Katana-Air neuveriteľne praktický a všestranný zosilňovač. Špeciálna aplikácia BOSS Tone Studio pre systém iOS a Android umožňuje plnohodnotné ovládanie zosilňovača Katana-Air priamo zo smartfónu alebo tabletu. Môžete nastavovať všetky ovládače na paneli zosilňovača a získať prístup k exkluzívnym efektom a prepojeniam, ktoré sú k dispozícii len v aplikácii. Môžete tiež ukladať nastavenia do pamätí zosilňovača, vytvárať a organizovať vlastné zvukové knižnice vo vašom zariadení a sťahovať bezplatné patche priamo zo stránky BOSS Tone Central. 

 

 

Počúvajte hudbu a hrajte v sprievode vašich obľúbených skladieb

Katana-Air je skutočný stereo zosilňovač s dvomi vyladenými reproduktormi a celkovým výkonom až 30 Wattov. Ponúka mohutný a bohatý zvuk pre gitary aj hudobnú reprodukciu. Cez Bluetooth môžete streamovať hudbu zo svojho mobilného zariadenia a hrať si v sprievode vašich obľúbených skladieb, sprievodných stôp a videí na YouTube. A keď chcete len tak relaxovať, Katana-Air sa dokáže zmeniť na kvalitný Bluetooth reproduktor na prehrávanie skladieb z vašej hudobnej knižnice.  

katana-air
Hudobná produkcia a tiché skúšanie

Katana-Air disponuje slúchadlovým/nahrávacím stereo výstupom so simuláciou gitarového kabinetu. Vďaka nemu môžete nahrávať zvuk a efekty zosilňovača v profesionálnej kvalite použitím softvéru na hudobnú produkciu a pri tichom skúšaní so slúchadlami si vychutnávať stereo zvuk. Pomocou ovládača Air Feel v aplikácii BOSS Tone Studio je dokonca možné meniť polohu mikrofónu pri simulácii kabinetu. 

ww.roland.com

Článok patrí k časopisu: