JEDNOHUBKY nová kniha Ľuboša Dzúrika

dzurik
 
 
Milí priatelia. Moje meno je Ľuboš Dzúrik. Podaktorí ma poznáte ako kapelníka undergroundovej trenčianskej skupiny Chór vážskych muzikantov.
 
    Ubehli už tri roky od času, kedy som Vás začal na Facebooku denne bombardovať svojimi niekedy veselými a niekedy ešte veselšími príbehmi. Niektoré témy boli možno trápne, niektoré boli možno fajn. To musíte posúdiť Vy, ktorí ste ich čítali a nakoniec ma prehovorili k ich knižnému spracovaniu. Všetky príhody  sa naozaj v mojom živote stali a všetky som zažil.
Teraz  som to celé dielko  dal  trošku dokopy a tlačiareň v Trenčíne už tlači knižku plnú veselých príbehov s názvom Jednohubky.

 

 
     Bude to už moja tretia knižka vo vydavateľstve  Fukkavica records,  takže už aspoň trochu viem, ako na to. V roku 2010 mi vyšla kniha Chór vážskych muzikantov - Cesta od boľševika k nezávislosti a v roku 2012 Underpunk .      
 
 
jednohubky
 
    Nová kniha sa volá JEDNOHUBKY, pretože sú to veselé krátke príbehy ktoré sa dajú prečítať jedným dychom pri rannej káve.
 
Zatiaľ nechám trošku vydýchnuť môj mobil SONY X PERIA (neviem aký to je model, ale má fajn foťák a dosť veľký displej) a palec na pravej ruke, s ktorým som všetkých 200 príbehov v knižke napísal.
 
      Špeciálna vďaka patrí Gudrun Flower z Ľahkej Múzy za nakopnutie. Ona to u mňa celé odštartovala a presvedčila ma, že to dám. Vďaka Gudrun za tú MÚZU.
 
Grafiku knižky má na starosti Juro Kouřil. Jeho grafické stvárnenie jednotlivých príbehov ma skutočne uchvátilo.
 
Knihu si môžete objednať na adrese  lubos.dzurik@gmail.com 
 
 
Ďakujem pekne
 
Ľuboš Dzúrik, Trenčín
 
jednohubkyjednohubkyjednohubky