Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika - To si ty Carlo?

carlo

Túto a iné katastrofické príhody Ľuboša Dzúrika nájdete v jeho knihe Jednohubky.

JEDNOHUBKY nová kniha Ľuboša Dzúrika

dzurik

Ubehli už tri roky od času, kedy som Vás začal na Facebooku denne bombardovať svojimi niekedy veselými a niekedy ešte veselšími príbehmi. Všetky príhody  sa naozaj v mojom živote stali a všetky som zažil.

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika * Suvenír

dzurik

Všetci sme dúfali, že to všetko  čoskoro skončí a dobre to nakoniec dopadne. Samozrejme že nás pandémia na začiatku pekne vystrašila.

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika * Kapely starnú

Ťažko nám bolo vybrať si hudobný štýl.  Niektoré štýly  sa nám nepáčili.  Tie ktoré sa nám zase páčili. tie sme ešte nedokázali zahrať.  Vymysleli sme si teda vlastný.

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika * Branuško má 50

branusko

Apríl máva často prívlastok bláznivý.  Druhého apríla v šesťdesiatom deviatom sa narodil Branislav Jobus alias Branuško. 

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika * SLOBODA

sloboda

Asi sme si to všetko  fungovanie tohto štátu predstavovali predsa len trochu inak. Ani sme si to vtedy nevedeli dobre predstaviť, čo nás čaká.

Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika * AGNES

agnes

Rad Ľudovíta Štúra prvej triedy dostalo 30 významných slovenských osobností z rôznych oblastí.  Medzi nimi bol aj Ladislav Snopko, ktorého my muzikanti nazývame familiárne Agnes

PEČENÉ HUSI A BURČIAK * Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika

chvm

Pomaličky leto odchádza, jeseň klope na dvere a s ňou prichádza vinobranie a burčiaková sezóna. 

VRBOVSKÉ VETRY * Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika,

dzurik_jobus

Branuško mi raz, keď ešte požíval alkoholické nápoje, na jednom Mikulášskom koncerte v Trenčíne povedal: „Vieš čo Luboško? Spravíme si vlastný festival jaký sceme a budeme tam hrať s našima kapeláma a nebudeme sa nikomu prosiť aby nás volagde volali.