ROLAND E-X50 Arranger Keyboard * Vaše hudobné centrum

roland
 

Vďaka štýlovému dizajnu, profesionálnym zvukom Roland a integrovanému systému reproduktorov sa klávesy E-X50 Arranger Keyboard dostanú do centra vášho sveta hudobnej inšpirácie a zábavy. Ponorte sa do hĺbavých momentov s bohatými citlivými akustickými klavírmi alebo oživte svoje predstavenie zvukom celej kapely a automatickým sprievodom. K dispozícii je aj mikrofónový vstup s efektmi, keď si chcete zaspievať, a funkcia Bluetooth® audio na prehrávanie obľúbených skladieb streamovaných z mobilného zariadenia. 

Či už ste začínajúci hráč, znovu objavujete hudbu alebo chcete všestranné, univerzálne klávesy na lokálne vystúpenia, E-X50 má všetko, čo potrebujete, aby ste to spojili. 
 

 
roland

 

 

 • Všestranné praktické klávesy s profesionálnymi zvukmi a funkciami Roland
 • Atraktívny dizajn a jednoduché rozhranie
 • Stereo reproduktory s nezávislými basovými a výškovými reproduktormi a basreflexovým portom pre mohutný a silný zvuk
 • Bohaté expresívne akustické klavíry, ktorých základ tvoria piana Roland na domáce a koncertné hranie
 • Takmer 700 ďalších tónov vrátane elektrických klavírov, organov, orchestrálnych nástrojov, bicích nástrojov, rôznych nástrojov z celého sveta a ďalších
 • Funkcia automatického sprievodu umožňuje ovládať sofistikované hudobné aranžmány prstokladom ľavej ruky
 • 300 hudobných štýlov a možnosť pridania 30 vlastných štýlov pomocou softvéru Style Convertor pre macOS a Windows
 • Funkcia nahrávania klávesov a aranžérov
 • Bluetooth audio na streamovanie hudby z mobilného zariadenia cez integrovaný systém reproduktorov
 • Mikrofónový vstup s efektmi
 • Slúchadlový konektor na tiché cvičenie
 • Stereo výstup na pripojenie k väčšiemu zvukovému systému
 • USB porty na pripojenie k počítačom a pamäťovým zariadeniam


  Maximálna zábava

  Keď ste pripravení na hudbu, klávesy E-X50 sú pripravené na zábavu. Elegantný moderný dizajn dokonale ladí s modernými obytnými priestormi a výkonný systém stereo reproduktorov s plným rozsahom vyplní miestnosť veľkým obklopujúcim zvukom. Ak si chcete užiť súkromie, jednoducho pripojte slúchadlá a hrajte si len pre seba. Vďaka intuitívnemu displeju a inteligentne usporiadanému panelu môžete jednoducho ovládať mnohé funkcie.
   

 • roland
   

Originálne piana Roland

Klávesy E-X50 sú vybavené špičkovými akustickými pianami Roland, ktoré si obľúbili najlepší profesionálni hudobníci na svete. Naše pokročilé technológie poskytujú autentický a inšpiratívny klavírny zážitok so zvukom a odozvou, ktoré reagujú každú nuansu vašej hry. Poskytuje pevný základ pre začiatočníkov, aby mohli rozvíjať svoje zručnosti, a zároveň expresívny rozsah, aby sa skúsení hráči cítili ako doma. 
 

 

e-x50
 

 

Zvuky pre akýkoľvek žáner

Okrem akustického klavíra ponúka E-X50 množstvo ďalších zvukov, ktoré môžete objavovať. Rozšírte ponuku klávesov o elektrické klavíry, organy a ďalšie nástroje alebo sa hrajte so širokou paletou gitár a basgitár. Vytvorte symfóniu s orchestrálnymi sláčikmi, dychovými nástrojmi a bicími nástrojmi alebo hrajte moderné žánre so zvukmi syntetizátorov z našej knižnice zvukov z minulosti. Tak ako všetky aranžéry Roland, aj E-X50 ponúka široký výber kvalitných regionálnych zvukov z celého sveta. 
 

Staňte sa kapelníkom

Sofistikované funkcie automatického sprievodu umožňujú ovládať celú kapelu ľavou rukou, zatiaľ čo vy hráte pravou. Vychutnajte si 300 prednastavených štýlov, od rocku, popu a jazzu až po balady, tanečnú hudbu a tradičné štýly z rôznych krajín. Začiatočníci ocenia režim Auto Bass Chord, ktorý umožňuje hrať akordy a ovládať aranžmány jedným alebo dvoma prstami. Celý režim je vhodný pre pokročilých klávesistov, pretože poskytuje možnosť ešte detailnejšieho ovládania aranžmánov všetkými prstami ľavej ruky. 
 

roland_iphone

 

Streamujte skladby a lekcie z telefónu 

Svoj hudobný pôžitok môžete jednoducho rozšíriť pripojením telefónu alebo tabletu ku klávesom cez Bluetooth. Prehrávajte si skladby zo svojej streamovanej knižnice cez integrované reproduktory alebo sa učte nové techniky pomocou množstva inštruktážnych videí na webe. 

Množstvo možností prepojenia

Keď chcete spievať, jednoducho pripojte mikrofón do zadného vstupu a svoj spev vokalizujte priestorovými efektmi cez reproduktory klávesov. Ak by ste niekedy hrali pre väčšie publikum, použite stereo výstupy na pripojenie k väčšiemu zvukovému systému. K dispozícii je aj USB port na prepojenie s vaším obľúbeným hudobným softvérom a pamäťový USB port na zálohovanie zvukových nastavení a nahrávok na USB kľúč. 

 

roland

 

Prispôsobte si aranžmány

Ak patríte k pokročilým hráčom, ktorí potrebujú ešte väčšiu kontrolu nad aranžmánmi, E-X50 vám ju poskytne. Pomocou nášho softvéru Style Convertor pre macOS a Windows môžete usporiadať a načítať do pamäte klávesov až 30 vlastných štýlov. Môžete aj podľa potreby upravovať stupnice, ladenie a ďalšie parametre. 

 

 

 

Článok patrí k časopisu: