One Day Jazz Festival

Hiromi sa vracia na Slovensko a uzavrie jubilejný 15.ročník One Day Jazz Festivalu

hiromi

 

One Day Jazz Festival sa v súčasnosti radí medzi popredné medzinárodné festivaly, ktoré majú osobitosť aj tradíciu. Oslavou 15. narodenín festivalu bolo aj vyše 15 unikátnych koncertných vystúpení od mája  do novembra tohto roku.

 

Bratislava bude žiť oslavou ONE DAY JAZZ festivalu

odd

„ONE DAY“ sa počas roka opakovane vynára s hudobným menu, aké nedokáže naservírovať ani jedno z domácich podujatí. Beyond music – takto by mohlo znieť motto celoročných hudobných slávností, prepájajúcich umenie s porozumením a toleranciou.

ONE DAY JAZZ festival v intenzite Mezzoforte

waking_vision

ONE DAY JAZZ festival už pätnásť rokov povoláva na slovenské pódiá svetových umelcov a prepája ich s domácou scénou. Podujatie prerástlo rámec domovskej krajiny a dnes patrí k etablovaným a prestížnym značkám aj v zahraničí.

Svetový jazz opäť na Bratislavskom hrade, slovenský zase vo svete!

odj

Diváci sa môžu tešiť na osem koncertov v siedmich slovenských mestách a dva masterclassy. Festival štartuje už 22. júna v Bratislave.

One Day Jazz Festival Leto 2021

one_day_jazz

Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú do popredia. Festival odštartuje 27.júna v Košiciach a vyvrcholí 8. júla v Bratislave.

MOST POPULAR * máj 2019

most_popular

Janoska Ensemble, Rock v múzeu, Atomic Rooster, Slovenské alternatívne leto, The Players, kantele, Jaro Filip, Jaromír 99, Jaromír Švejdík, Sting, One Day Jazz Festival

Andrej Šeban, Rytmus či Anita Soul: One Day Jazz Festival odkrýva mená ďalších svojich hviezd

chris_dave

Martin Valihora: koncept urban jazz-soulovej párty v rámci tejto edície One Day Jazz Festivalu prenesie z Bratislavy aj na Donovaly, kde sa 23. júna predstaví aj Chris Dave.

One Day Jazz Festival oslavuje jubilejný 10. ročník

lionel_loueke

Tohtoročná letná edícia One Day Jazz Festivalu sa odohrá počas šiestich júnových dní v štyroch mestách a vráti sa ešte na jedeň deň v júli do Bratislavy.  

MARTIN VALIHORA * O hudbe ako médiu humanizmu a tolerancie (rozhovor)

martin_valihora

V koncertoch, umeleckej a ľudskej interakcii, v jazyku hudby a schopnosti vyvolávať emócie vidí prostriedok, ktorým môže pozitívne ovplyvniť čoraz väčšie množstvo ľudí.