ROLAND * novinky jar 2021

Roland VAD706

roland_vad706

Roland VAD706

VAD706 prichádza ako posledný a najvyšší model série VAD (V-Drums Acoustic Design). mnohým bubeníkom prináša kombináciu, po ktorej už dávno túžili – vzhľad a feeling akustickej súpravy štandardného formátu so všetkými vymoženosťami elektronických bicích. Ako vlajkový model ponúka to najlepšie - bubny s korpusmi klasických rozmerov, nový digitálny 14“ rytmičák, 14“ digitálny hi-hat, 18“ digitálny ride a dva 16“ činelové pady s konštrukciou tenšou o 40%. K tomu pridáva robustný chrómovaný hardware s dvojitými podperami a štyri povrchové vyhotovenia – Gloss Natural, Gloss Cherry a Gloss Ebony a Pearl White. Elektronickým centrom súpravy je nový modul TD-50X s technológiami Prismatic Sound Modeling a PureAcoustic Ambience a konektivitou pre profesionálne hranie aj produkciu.
www.roland.com/sk/products/vad706/

 

******************
Roland TD-50X

roland_td-50x

Roland TD-50X

TD-50X je nový zvukový modul pre bicie Roland V-Drums. Obsahuje 900 špičkových zvukov a poskytuje plnú podporu pre nové digitálne pady (snare, ride a hi-hat). Technológia Prismatic Sound Modeling umožňuje autentický zážitok z hrania na elektronických bicích so zvukom a odozvou, ktorá sa je takmer na nerozoznanie od akustických bicích. K dispozícii sú tri vstupy pre digitálne pady a rôzne analógové trigger vstupov pre celú škálu tradičných padov. Vďaka nástrojom na detailnú úpravu a podpore používateľských samplov si môžete jednoducho vytvoriť svoj vlastný zvuk. Vďaka profesionálnym možnostiam pripojenia zvládnete všetko, od viacstopového nahrávania pomocou počítača až po ozvučenie tých najväčších koncertov.
www.roland.com/sk/products/td-50x/

 

 

*************************
Roland TD-50KV2/K2

roland_td-50kv2

Roland TD-50KV2/K2

Spolu s novým vlajkovým modulom TD-50X prichádzajú aj aktualizované súpravy série TD-50, ktoré umožňujú naplno využiť potenciál nového modulu a digitálnych komponentov. Môžete si vybrať z dvoch súprav – top model TD-50KV2 s veľkými padmi najvyššej kvality, kopákom plnej veľkosti a inovatívnymi digitálnymi komponentmi: 14- palcový rytmičák, 14-palcový hi-hat a 18-palcový ride. Priestorovo úspornejší model TD-50K2 má takisto vo výbave modul nový modul a digitálne komponenty, no vďaka menším bubnovým padom má kompaktnejší formát a skvele poslúži všade tam, kde sa počíta každý centimeter.
www.roland.com/sk/products/td-50kv2/