Praha

Mistrovská lekce! Zážitek! The Smile se členy Radiohead Thomem Yorkem a Jonnym Greenwoodem vezou do Prahy nadšené recenze

the_smile

Britská kapela The Smile vyráží na začátku června na evropské turné na podporu svého druhého alba nazvaného Wall of Eyes. 12. června v pražském Foru Karlín formaci, kterou tvoří dva členové kapely Radiohead, zpěvák Thom Yorke a kytarista Jonny Greenwood.

Česko-Slovenský ples oslávi 30. výročie vzniku oboch samostatných štátov

Po pandémiou vynútenej prestávke v roku 2021 sa ples tento rok uskutočnil vo forme majálesu. 11. februára 2023 sa však v Obecnom dome v Prahe bude konať tak, ako ho poznáme a bez obmedzení.

Red Bird Festival podpoří v pražské MeetFactory Ukrajinu

Nástrojářská firma Red Bird Instruments oslovila hudebníky, kteří hrají na jí vyrobené kytary, aby se zapojili do benefiční akce pro Ukrajinu.

#MEKYNAVEKY Rok 2022 bude v znamení pocty hudbe Mira Žbirku

meky

Koncerty TRIBUTE TO MIRO ŽBIRKA 70 sa uskutočnia 17.10. 2022 v NTC Aréna Bratislava, 21.10.2022 v O2 Universum v Prahe a 23.9.2022 v londýnskom 229 Venue.

Fenomenálny úspech nového muzikálu nesmrteľného ELÁNu v Prahe

elan_alaz

Nový príbeh na motíve knihy Gróf Monte Cristo Alexandra Dumasa zasadený do aktuálneho obdobia tvrdo, úprimne a pútavo odkrýva pozadie medziľudských vzťahov a spoločnosti.

Hedlajnerom Pražský Výběr

100_let

Pražská Lucerna bola na 100. výročie vzniku Československa asi najadekvátnejším miestom pre usporiadanie koncertného maratónu legiend českého bigbítu.