SENNHEISER PXC 480 & HD 4 WIRELESS (novinky)

sennheiser_pxcčáé

SENNHEISER PXC 480

Nové slúchadlá PXC 480 sú káblovou verziou bezdrôtového modelu PXC 550 (test v NP1/17). PXC 480 majú obdobné prémiové funkcie vhodné pre užívateľov na cestách. Excelentná funkcia potlačenia vnímania okolitého hluku ide ruka v ruke s výborným zvukom a jednoduchou obsluhou. Slúchadlá sú ľahké (bez kábla vážia iba 220 g), pohodlné a skladacie pre jednoduchšie prenášanie. Potlačenie vnímania okolitého hluku umožní oceniť vynikajúcu reprodukciu zvuku bez rušenia počas cestovania.  Až 50 hodín prevádzky na batérie so signalizáciou stavu akumulátora. Funkcia Sleep mode umožňuje využiť aktívne potlačenie hluku pri počúvaní hudby, alebo po odpojení káblu aj potichu - pre pokojný spánok v lietadle a ďalších dopravných prostriedkoch. Komfort zvyšuje aj jednoduché ovládanie mobilných hovorov a hudby pripojeným ovládačom na kábli so zabudovaným mikrofónom. Nechýba tlačidlo umožňujúce komunikáciu s okolím bez nutnosti skladať slúchadlá z uší. Súčasťou výbavy je USB kábel, letecký adaptér a puzdro.
www.sennheiser.sk

sennheiser_hd_4_50_ae

 

SENNHEISER HD 4 WIRELESS

Sennheiser HD 4.50 BTNC sú bezdrôtové slúchadlá s aktívnym tlmením hluku v prijateľnej cenovej úrovni s ponukou úžasnej zvukovej kvality pre každodenný posluch na cestách, to všetko v robustnom a skladacom dizajne. Konštrukčne sa jedná o uzavretý model s mäkkým polstrovaním okolo uší. Je určený predovšetkým pre mobilné prístroje. Inteligentné filtrovanie okolitého hluku umožňuje vychutnať si nádhernú zvukovú kvalitu a detailne, precízne vykreslený akustický rozsah špeciálnych reproduktorov Sennheiser s priemerom 32 mm. HD 4.50BTNC tiež využívajú pokročilé bezdrôtové technológie, audiokodeky a Bluetooth 4.0 vrátane aptX pre realistickú bezdrôtovú reprodukciu. Headset využíva  NFC pre rýchle párovanie s kompatibilnými komponentmi. Ideálne je riadenie headsetu i pripojeného mobilu pomocou ovládacích prvkov, veľmi prehľadne a dostupne umiestnených na slúchadlovej mušli, vďaka tomu je možné jednoducho meniť a posúvať prehrávané skladby a uskutočňovať mobilné hovory s využitím integrovaného skrytého mikrofónu. Príjemne rozmerné circum-aurálné, hlboké, ergonomicky konštruované náušníky robia z HD 4.50BTC ponuku nezvyčajnej úrovne komfortu i pri veľmi dlhom posluchu. Batéria umožňuje bezdrôtové užívanie hudby až po dobu 19 hodín (pokiaľ využíva ANC) a dokonca 25 hodín s vypnutým systémom pre potlačenie vnímania okolitého hluku. Veľmi praktická je možnosť klasického pripojenia odpojiteľným káblom, pokiaľ v prípade extrémne dlhej cesty ak nemáte možnosť dobiť batérie. Elegantné, dizajnové minimalistické slúchadlá HD 4.50BTNC sú vyrobené z odolných, vysoko kvalitných materiálov.

Alternatívou je cenovo dostupnejší model HD 4.40BT bez systému aktívneho potlačenia vnímania okolitého hluku, ktorý však stále ponúka ostatné vlastnosti vyššie popísaného modelu.

www.sennheiser.sk

 

Článok patrí k časopisu: