Space Recorder - I Will Never Know (videoklip)

Vypočujte si prvý kúsok z pripravovaného albumu „You Said Sorry and You Left Me“. Napriek pochmúrnemu názvu vám singel zaručene zlepší náladu.

 

Minulý rok kapela pripravila demo nahrávku na skladbu „If I Had Money To Burn“. V apríli tohto roku Space Recorder začal pracovať na novom albume.

Nahrávali v štúdiu Loft u Jara Žiga mladšieho. Album mixoval skúsený zvukový majster Erik „Losos“ Horák vo svojom Lososound studio.

„Dokončujeme posledné detaily. Vydanie albumu je už naozaj blízko a nevieme sa ho dočkať,“ prezradila speváčka Alexandra Malá. 

 

Skvelý refrén, autentický klip

V nedeľu 4. decembra kapela uviedla prvý singel z albumu, ktorý čoskoro vyjde vo vydavateľstve Gregor Agency – G.A. Records, s.r.o. Video ku skladbe I Will Never Know vzniklo zo záberov pri nahrávaní.

„Chceli sme zachytiť čo najviac z úžasnej tvorivej atmosféry, ktorá v štúdiu panovala. Doslova sme si to užívali a myslím, že v klipe je to vidieť (smiech),“ hovorí gitarista Roman Piška, ktorý je jeho tvorcom.

 

 

 

Už ich poznáte?

Bratislavská indie-popová skupina Space Recorder sa po účinkovaní na festivale Pohoda v roku 2009 na istý čas stiahla do tvorivého ústrania.

Formácia opustila vody indietronicy a začala hrať výlučne na živé nástroje. No najdôležitejšia zmena nastala za mikrofónom. Novou frontmankou je Saša - mladá, talentovaná speváčka s osobitým vokálnym a javiskovým prejavom.

 

 

Súčasnú zostavu kapely tvoria okrem speváčky Saši aj Richard "Rucho" Ďurana (texty, hudba, gitara), Timotej Strieš (basa), Roman Piška (gitara) a Milan Hvizdák (bicie).

Najbližšie sa skupina Space Recorder ukáže tesne pred Vianocami - 22. decembra v bratislavskom klube Flame Music Bar.

 

FB: www.facebook.com/spacerecorder/

Web: www.spacerecorder.sk

 

Autor fotky: Peter Frolo