koncerty

Pavol Hammel a Prúdy oslavujú 60 rokov na scéne

Fanúšikovia sa môžu tešiť na koncertné turné, aj reedíciu albumu LP a CD albumu „Pavol Hammel a Prúdy“ z roku 1970. P. Hammel bude s aktuálnou zostavou Prúdov, vrátane Fera Grigláka, koncertovať už koncom apríla.

NITRADITIONAL BAND, tak sa volá nový dixieland z Nitry

Toto osem až deväťčlenné medzinárodné zoskupenie milovníkov tradičného jazzu vstupuje na scénu dvoma vystúpeniami v Bratislavskom Jazztikote a nitrianskom Music a Cafe, 15. resp. 16. marca. 

Korben Dallas vás prevalcuje singlom Vyčítaš z pripravovaného albumu

Takýto typ pesničky funguje iba keď ju nahrá celá kapela spolu naživo,“ dodáva Sloboda, ktorý na albume hosťuje aj ako gitarista, vokalista a hráč na klávesové nástroje. 

Barcelona Gipsy balKan Orchestra roztančí v září Prahu a Brno

barcelona_balkan

Mezinárodní kapela Barcelona Gipsy balKan Orchestra míří do České republiky, kde odehraje dva koncerty - 9. září v brněnské Flédě a 10. září v Lucerna Music Baru v Praze.

Skupina Hex ohlásila jesenné turné k novému albumu. Špeciálnym hosťom bude Emma Drobná

Hex sa spoločne s Emmou Drobnou v priebehu novembra predstavia v ôsmich slovenských mestách. Začnú koncertom v Poprade a turné ukončia v Banskej Bystrici. 

Zažiť aspoň kúsok Jimiho Hendrixa

leon

Sériou koncertov pripomenie gitarového velikána jeho brat Leon

Martin Geišberg vyráža na turné s Richardom Autnerom a kapelou (rozhovor)

Obaja sa po prvýkrát stretli práve na divadelných doskách. Umelci si veľmi rýchlo sadli nie len ľudsky, ale aj hudobne. Rozhodli sa preto pre rok 2022 prepojiť svoje cesty aj v rámci koncertného turné "Martin Geišberg & Richard Autner Band".