koncerty

Barcelona Gipsy balKan Orchestra roztančí v září Prahu a Brno

barcelona_balkan

Mezinárodní kapela Barcelona Gipsy balKan Orchestra míří do České republiky, kde odehraje dva koncerty - 9. září v brněnské Flédě a 10. září v Lucerna Music Baru v Praze.

Skupina Hex ohlásila jesenné turné k novému albumu. Špeciálnym hosťom bude Emma Drobná

Hex sa spoločne s Emmou Drobnou v priebehu novembra predstavia v ôsmich slovenských mestách. Začnú koncertom v Poprade a turné ukončia v Banskej Bystrici. 

Zažiť aspoň kúsok Jimiho Hendrixa

leon

Sériou koncertov pripomenie gitarového velikána jeho brat Leon

Martin Geišberg vyráža na turné s Richardom Autnerom a kapelou (rozhovor)

Obaja sa po prvýkrát stretli práve na divadelných doskách. Umelci si veľmi rýchlo sadli nie len ľudsky, ale aj hudobne. Rozhodli sa preto pre rok 2022 prepojiť svoje cesty aj v rámci koncertného turné "Martin Geišberg & Richard Autner Band".

Fenomenálny MARCO MENDOZA sa opäť objaví na Slovensku

Po fantastickom jarnom koncerte v apríli a vydaní svojho ďalšieho albumu v septembri 2022 odpáli svoju rockovú show v kluboch na Slovensku!

Zelená Pošta oslavuje 50 rokov

„Každé ráno, každé ráno, stretám poštára, vravievam si: zas som o deň starší...“, spieva Pavol Hammel v jednej z piesní dnes už kultového albumu Zelená Pošta. Spoločné dielo s Mariánom Vargom oslavuje 50 rokov od svojho vydania.

Klasika, avantgarda, world music, hudba slovenských skladateľov aj škandinávsky jazz – festival Konvergencie opäť prinesie nevšedné hudobné zážitky

kvg22

Hravá i hĺbavá, no najmä bezhranične pestrá, taká bude hudba na aktuálnom ročníku medzinárodného festivalu komornej hudby Konvergencie 2022, ktorý sa uskutoční 13. – 25. septembra v Bratislave a Piešťanoch.