Colours 2017

Slováci cestujú na Crossroads, tri talentované kapely sa v Ostrave predstavia zahraničným expertom

womusk

Publiku Czech Music Crossroads, zloženého prevažne z odborníkov zo zahraničia sa 17.-18.júla predstavia Ľudové Mladistvá, Katarína Máliková a Balkansambel.

Imagine Dragons prichádzajú s novým albumom Evolve!

Multiplatinoví držitelia ceny Grammy Imagine Dragons vydávajú svoj tretí album Evolve, o ktorom sa hovorí ako o jednej z najočakávanejších hudobných udalostí tohto roka.

Na Colours of Ostrava aj Lásky jednej plavovlásky a najnovšie predstavenie Cirku La Putyka

Najnovšie predstavenie Batacchio novocirkusového súboru Cirk La Putyka a špeciálna verzia inscenácie Lásky jednej plavovlásky – Plavovlásky jednej lásky, upravená pre Gong, brnenského Divadla Husa na provázku...

Electronic stage na Colours of Ostrava: Digitalism, Max Cooper, Extrawelt alebo Machinedrum v obrovskom šapitó

Nielen Justice, Moderat, UNKLE, Booka Shade na hlavných pódiách, ale po novom taktiež dvanásť popredných svetových mien elektronickej hudby na špeciálnej scéne čaká v tomto ročníku fanúšikov Colours of Ostrava.

Justice na Colours of Ostrava 2017, Michal Hrůza s Janáčkovou filharmóniou Ostrava

Francúzska dvojica Justice, jedna z najúspešnejších elektronických formácii, sa stáva ďalšou veľkou hviezdou tohtoročného festivalu Colours of Ostrava.

Midnight Oil na Colours of Ostrava 2017! Slávni austrálski rockeri sa vracajú na koncertné pódiá

Austrálska kapela Midnight Oil sa preslávila hitmi ako Forgotten Years, Blue Sky Mine, The Dead Heart alebo Beds Are Burning, s ktorou bola uvedená do americkej Rock and Roll Hall of Fame.