Vladimír Mišík

Vladimír Mišík vydává druhý singl a video z alba Noční obraz

misik

V pátek 19. 11. 2021 vyšel druhý singl z nového alba Vladimíra Mišíka Noční obraz. Baladická píseň Nad útesem dění vychází současně i na streamovacích platformách, kde prozatím není album k dispozici. 

MOST POPULAR * august - október 2021

most_popular

Z článkov uverejnených v období august až október 2021 vás na www.popular.sk najviac zaujali tieto... 

Názov skupiny: 
Vladimír Mišík
Rok vydania: 
2021
Vydavateľstvo: 
Animal Music

Cena: 12€

S Peterom Ostrouchovom vtrhli do Mišíkovho tvorivého priestoru minimálne o generáciu mladší muzikanti, ktorých spektrum nebolo vymedzené len rockovou hudbou, ale aj ďalšími žánrami a muzikantskými skúsenosťami. Vďaka tomu sa hudba stáva plastickejšou, viacvrstevnou, oveľa viac sa pracuje náladou a kúzli so štúdiovými možnosťami. Zmysel pre detail – to je výraz, ktorý charakterizuje nové Mišíkove nahrávky asi najlepšie. 

Kúpiť album

VLADIMÍR MIŠÍK * Byl jsem dobrej (úryvok z knihy O. Bezra, 1. časť)

misik

Čtvrté vydání knihy „Byl jsem dobrej“ je rozšířeno o povídání Ondřeje Bezra s Vladimírem Mišíkem ve dvou etapách na podzim 2019 a v létě 2020.

Šedesátá léta je první singl z nového alba Vladimíra Mišíka, doprovází ho animovaný videoklip

misik

"Teď už jsem shlédl klip hotový a jsem nadšený, jak se autorům podařilo vystihnout atmosféru mého mládí. I malé věci mohou být někdy velké. A já mám teď radost velkou.“ V.M.

Recenzie CD * NP 1/2020

recenzie_np1-20

Martin Burlas, Branislav Dugovič, J.A.R., Juraj Griglák, Karpatskí Pastieri, Katarína Koščová, Marián Čekovský, Vladimír Mišík

Vladimír Mišík: “Nejde o to, riadiť sa podľa hitovosti”

zivotni_rezim

Tentoraz prišli na rad na rýchlejšie, bigbítové skladby a kľúčom k ich výberu opät nebola tak „hitovosť“ ako skôr osobitosť. Viac o poňatí celej kompilácie prezradil Vladimír Mišík v rozhovore pre vydavateľstvo Supraphon.

Vladimír Mišík sa delí o svoj „Životní režim“ Vychádza best of jeho bigbítových skladieb

vladimir_misik

Štyri roky po kompilácii balád Královský večer vychádza 25. mája jej pokračovanie. Kolekcia štrnástich piesní Životní režim tentokrát prináša pomyselné best of z rokov 1976 až 2010.

VLADIMÍR MIŠÍK & ETc / SLNIEČKO

misik_hruby_hladik

Vladimír totiž patrí k tomu najlepšiemu, čo možno v súčasnosti na koncertnom pódiu z českej scény počuť. Už desaťročia je zárukou vysokej kvality a hudobného, muzikantského ale aj textového majstrovstva.