Zvuk for Štiavnica

Štiavnica sa oblečie do jazzových tónov už budúci víkend!

zfs

Festival Zvuk for Štiavnica sa uskutoční v dňoch 14.-16.8.2020 a prináša aj tento rok prierez toho najzaujímavejšieho zo žánrov jazz, fusion a crossover.

Štvrtý ročník Zvuk for Štiavnica predstaví to najzaujímavejšie zo súčasnej európskej hudby

zvuk_for_stiavnica

Nové tváre, ale aj ostrieľaní hráči domácej a európskej scény! Hudobný maratón v najkrajších zákutiach Banskej Štiavnice sa uskutoční v dňoch 21.-23. júna.

Festival Zvuk for Štiavnica 2017: Tradícia jazzu v Banskej Štiavnici pokračuje!

Formát festivalu Zvuk for Štiavnica vyšiel z projektu Mini Jazznica, ktorý vznikol v roku 2013 na udržanie dlhoročnej tradície banskoštiavnického letného festivalu Jazznica.

Festival Zvuk for Štiavnica prináša hudbu do ulíc, kaviarní a do prírody Banskej Štiavnice!

Na mapu slovenských festivalov sa po ročnej pauze vracia jazz-fusion festival Zvuk for Štiavnica. 17.–19. augusta 2017 opäť prinesie do Banskej Štiavnice kvalitnú hudbu v žánroch jazz, fusion, crossover, súčasná hudba, world music ai.

Hudobný festival Zvuk [fo:] Štiavnica 17.-19.VIII. 2017

Po ročnej prestávke sa do Banskej Štiavnice vracia festival Zvuk for Štiavnica, ktorý v dňoch 17–19 8. 2017 prinesie do mesta opäť kvalitnú hudbu v žánroch jazz, fusion, crossover, súčasná hudba, world music a ďalších. Slovenskí a zahraniční interpreti a interpretky sa predstavia v priestoroch, ktoré svojou špecifickou atmosférou dotvoria zážitok zo samotnej hudby.