SUPERBOOTH 2024

superbooth

 

Po rekordnom ročníku 2023 prichádza tohtoročná edícia najväčšieho veľtrhu a festivalu elektronických hudobných nástrojov SUPERBOOTH. Tradične sa koná v polyfunkčnej hale FEZ v Berlíne v dňoch 16-18 mája 2024.

V rámci hesla "veľtrh s festivalovým duchom" sa na SUPERBOOTH predstaví cez 250 vystavovateľov zo všetkých kútov sveta s najnovšími a najmodernejšími produktmi a technológiami. Popri tom sa môžete tešiť na bohatý kultúrny program a oslavu elektronickej hudby a jej tvorby.

Cez 30 medzinárodných hudobníkov vystúpi na troch exteriérových pódiach (vrátane nového "Strandbar" stage na streche budovy) a dvoch prednáškových miestnostiach vo vnútri. Lineup SUPERBOOTH24 obsahuje popredné mená ako napríklad oscarový Hildur Guðnadóttir, populárny klubista Stimming, techno majstryňa Lady Starlight a modulárny expert z Číny TamiX.

Okrem koncertov môžete navštíviť workshopy na témy modulárnej syntézy, pájkovacie DIY workshopy, kde si vyrobíte vlastný modul a prednášky popredných značiek ako Bitwig, UDO Audio či Korg Berlin.

Cieľom SUPERBOOTH je vytvorenie priateľského a inkluzívneho prostredia, kde sa všetci môžu niečo nové naučiť a zažiť. Súčasťou toho je aj MINIBOOTH pre deti a tínedžerov, kde sa mládež môže hravou formou vnoriť do sveta tvorby elektronickej hudby. MINIBOOTH sa organizuje ako samostatný event víkend pred SUPERBOOTH, t.j. 9-12 máj 2024.

SUPERBOOTH24 je mix veľtrhu, festivalu, stretnutia medzinárodnej hudobnej scény, konferencie a príjemnej rodinnej atmosféry, ktoré spolu vytvárajú nezabudnuteľný a výnimočný zážitok.

Trojdňový lístok v predpredaji stojí 98 EUR (79 EUR zlacnený) a jednodňový 39 EUR (29 EUR zlacnený). Samozrejme je aj možnosť kúpy lístku na mieste. Je si však treba dať pozor na obmedzené parkovacie možnosti v okolí a míňajúce sa ubytovacie miesta s blížiacim sa dátumom veľtrhu.

Celý program, vstupenky ako aj ďalšie informácie môžete nájsť na stránke www.superbooth.com.