TC electronic - nové pedálové efekty pre gitaristov a basgitaristov

SPECTRADRIVE je basový predzosilňovač a kanálový ovládač. Je to výkonný nástroj pre skutočných basgitaristov, ktorí hľadajú výnimočný zvukový a ultraflexibilný predzosilňovač. Funkcia SPECTRADRIVE obsahuje zabudované kompresie a skreslenie prispôsobiteľné pre TonePrint SpectraComp, ako aj vlastný DI výstup štúdiovej kvality. Robí jednoduchú dvojitú službu vďaka vysokokvalitnému slúchadlovému zosilňovaču a Aux vstupu.

 

tape_echo

GAUSS TAPE ECHO je delay efekt podobný svojim ikonickým predchodcom z minulosti. Ich teplé, hutné tóny sa stali legendami, ale už je ich ťažko zohnať, sú šialene temperamentné a zvyčajne drahé, teda až doteraz. GAUSS TAPE ECHO je vintage štýlový echo pedál, ktorý realisticky emuluje zvuk týchto legendárnych nahrávacích nástrojov, hrá výborne s ostatnými a je cenovo dostupný!

 

reverb

FLUORESCENCE SHIMMER REVERB je jeden z tých efektov, ktoré jednoducho musíte pridať medzi esá vo svojom rukáve, pôvodne zostrojený nahrávacími legendami Danielom Lanoisom a Brianom Enom. Prináša bujné zvukové scenérie, počnúc od náladových zvončekov až po medzihviezdne zvuky z jazdy, ktoré vyvolávajú spomienky na Cosmos od Carla Sagana. 

 

rotary

Každý gitarista rozpozná typické tóny svojich obľúbených gitarových hrdinov zo 60. rokov. Hendrix, Harrison, Trower, Gilmour a veľa veľa ďalších  – boli majstrami v unikátnom zvuku originálne rotujúceho reproduktora. Teraz prichádza VIBRACLONE ROTARY a prináša rovnako svieži a vírivý efekt do pedálu, čo vám umožní preskúmať všetko od zemitých, bažinatých, éterických, priestranné okolité zvuky až po kaleidoskopickú psychadeliu!

www.basys.sk

Článok patrí k časopisu: