TC ELECTRONIC * Tube Pilot & Quintessence Harmony (novinky)

 

tc_electronic_quintessence_harmony

TC ELECTRONIC QUINTESSENCE HARMONY
Harmonizér

Quintessence Harmony je špičkový inteligentný harmonický pedál s expresívnou technológiou MASH a s funkciou výkonného prispôsobenia TonePrint.

Umožní vám upraviť svoj zvuk v akomkoľvek hudobnom štýle od country, cez rockovú hudbu až ku jemným dvojitým riffom. Quintessence sa riadi každým vaším rozmarom s dokonale harmonizovanými notami v širokej škále režimov a stupníc.

Vďaka technológii MASH môže Quintessence meniť charakteristiku harmonizácie bez toho, aby ste hýbali prstom, a s našou vlastnou technológiou TonePrint si môžete dokonca vybrať exotické stupnice a vlastné intervaly pre harmóniu.

 • 8 štandardných harmónií a 3 TonePrint harmónie
 • 7 diatónových stupníc a vlastné nastavenie stupnice
 • Expresívna MASH technológia
    

  Distribúcia: BaSys * www.basys.sk * Cena: 169 €  

   

tc_electronic_tube_pilot

TC ELECTRONIC TUBE PILOT
Elektrónkový overdrive

 

Elektrónkový Tube Pilot prináša zvuk a feeling predzosilňovača ,,starej školy”, ktorý sa dostal do prirodzeného skreslenia.

Vo vnútri pedála je osadená 12AX7 vákuová „lampa“ podobná tej, ktorá sa používa v preampoch mnohých klasických gitarových zosilňovačov, kde je zdrojom pre bohatý, harmonicky nasýtený overdrive, aký sú schopné vyprodukovať len elektrónky.

Pomocou potenciometra Tube Drive ovládate, ako má elektrónka pracovať. Od čistého tónu na hranici skreslenia až po zapnutie prídavného spaľovania a trysku do stratosféry.

 • 12AX7 elektrónkový overdrive
 • Všetky obvody sú analógové
 • živý Bypass
    

  Distribúcia: BaSys * www.basys.sk * Cena: 58 €

 

Článok patrí k časopisu: