Koncept ZVUKOU’KA

zvukouka
 

Spoločnosť BaSys SK spúšťa projekt, zameraný na podporu a prezentáciu slovenských hudobníkov pod názvom ZVUKOU’KA.

Cieľom tohto zámeru je prezentovať hudobníkov formou 50 minútového videa čistej hudobnej prezentácie “na jeden šup”. Hudobný jamík bez pauzy, niečo ako priamy hudobný koncert bude moderovať známy gitarista Stano Počaji. Natáčanie sa bude konať v priestoroch predajne spoločnosti BaSys SK.

Video záznam bude nasnímaný v HD kvalite niekoľkými kamerami a zvuk bude samostatne snímaný cez vysokokvalitné mikrofóny značky Beyerdynamic a samostatne mastrovaný pre dosiahnutie čo najdôveryhodnejšieho živého zvuku.

Videá budú šírené cez Facebook, a to vo vysielaní priamo vždy vo štvrtok o 20.00 hod, neskôr budú videá uložené na Youtube kanáli pre možnosť opätovného sledovania či ďalšieho zdieľania. Zatiaľ sme naplánovali prvých 10 akcií, uvidíme, ako ďalej.

Spoločnosť BaSys SK, ako distribučná spoločnosť profesionálnych produktov renomovaných značiek, týmto podporuje a pomáha hudobníkom prezentovať sa spôsobom im prirodzeným   a ponúka im takto vytvorenie novej formy live prezentácie. Hudba je pre nás dôležitou súčasťou života a chceme byť pri tom.

 

ĎAKUJEME, ŽE ZDIEĽATE DOBRÚ HUDBU!

 

František Maté

CEO

 

 

 

BaSys SK s.r.o.

Sará Vajnorská 37/C,

831 04 Bratislava

www.basys.sk