pozvánka

Rossini - Petite messe solennelle so zborom Technik STU

Príďte si vypočuť naštudovanie tohto jedinečného diela v podaní dirigentky Petry Torkošovej a Speváckeho zboru Technik STU vo štvrtok 25. apríla o 19.00 do Kostola evanjelickej cirkvi v bratislavskej Petržalke (Strečnianska 15). 

Robert Křesťan a Druhá tráva zahrajú v nedeľu 17. decembra v bratislavskom MMC

krestan

Za posledné dve nahrávky – „Díl první“ a „Díl druhý“ – skupina získala ocenenia Anděl a zároveň sa jej líder stal členom Siene slávy.

PREßBURGER KLEZMER BAND – KORENE / ROOTS (slávnostné uvedenie CD albumu)

Programom sa skupina tak sústreďuje na hudobné spracovanie doposiaľ nenahratých alebo málo spracovaných tradičných klezmerových tancov a jidiš piesní...

Koncept ZVUKOU’KA

basys

Spoločnosť BaSys SK spúšťa projekt, zameraný na podporu a prezentáciu slovenských hudobníkov pod názvom ZVUKOU’KA.

VRBOVSKÉ VETRY * Vážsky chórus Ľuboša Dzúrika,

dzurik_jobus

Branuško mi raz, keď ešte požíval alkoholické nápoje, na jednom Mikulášskom koncerte v Trenčíne povedal: „Vieš čo Luboško? Spravíme si vlastný festival jaký sceme a budeme tam hrať s našima kapeláma a nebudeme sa nikomu prosiť aby nás volagde volali.

KENNY GARRETT QUINTET * Jazz svetovej triedy (fotoreportáž, pozvánka na OJF)

To, čo prvý marcový večer zažili diváci v novomestskom klube Blue Note, sa dá prirovnať k zážitkom z klubov niekedy zo sedemdesiatych rokov, kedy sem formácie ako Return To Forever či Weather Report priniesli novátorskú hudbu plnú emócii, výbušnosti a virtuozity.

Sepultura pozýva na Dobrý Festival

Sepultura je na turné so svojím výborným albumom Machine Messiah a prostredníctvom videa, ktoré poslali návštevníkom Dobrého Festivalu, pozývajú na svoj prešovský koncert, ktorý odohrajú 17. júna 2017.

Phil Rudd z AC/DC oslávi v Prešove 63. narodeniny

 Bubeník, ktorý sa preslávil najmä pôsobením v legendárnej kapele AC/DC, vystúpi presne v deň svojich 63. narodenín v prešovskom PKO.